Speeldata - poule HK |
|||
FullLink |
teamnaam 1 # | : scheidsrechter niet opgekomen | * betekent spelen en fluiten |
Datum | Tijd | Thuis | Gast | Scheids | Sporthal | Uitslag |
---|---|---|---|---|---|---|
Ma 30-sep-'19 |
21:15 | VC Pieter Brueghel 1 | Blox 1 | VCE/PSV 1 | Sporthal De Landing Rooijseweg 3, Son en Breugel |
4-0
25-22,25-18,25-21,25-20 |
Wo 02-okt-'19 |
21:30 | Tamar 1 | Nuvo'68 1 | Bello 1 | Tennishal Eindhoven-Noord Vijfkamplaan 10, Eindhoven |
|
Wo 09-okt-'19 |
21:00 | Nuvoc 1 | VCE/PSV 1 | VC ODI 1 | Sporthal Nuvoc Korze 80, Veldhoven |
4-0
25-20,25-23,25-14,25-16 |
Do 10-okt-'19 |
20:00 | VC de Clown Geldrop 1 | Blox 1 | Nuvo'68 1 | Gymzaal Strabrecht College Grote Bos 2, Geldrop |
4-0
25-17,25-23,25-11,25-18 |
Do 10-okt-'19 |
21:00 | Bello 1 | VC Pieter Brueghel 1 | Nuvoc 2 | Sporthal Meerrijk de Hangar Meerbos 4, Eindhoven |
3-1
25-15,25-23,21-25,25-23 |
Do 10-okt-'19 |
21:00 | VC ODI 1 | Tamar 1 | Nuvoc 1 | Sporthal De Klep Sportparklaan 4, Middelbeers |
3-1
25-23,25-20,21-25,25-18 |
Wo 23-okt-'19 |
21:00 | VCE/PSV 1 | VC Pieter Brueghel 1 | VC de Clown Geldrop 1 | Fontys Sporthogeschool Theo Koomenln 3, Eindhoven |
1-3
17-25,25-23,20-25,14-25 |
Do 24-okt-'19 |
20:00 | VC de Clown Geldrop 1 | Nuvoc 1 | VCE/PSV 3 | Gymzaal Strabrecht College Grote Bos 2, Geldrop |
4-0
25-21,25-20,25-11,25-19 |
Do 24-okt-'19 |
21:00 | Blox 1 | VC ODI 1 | VCE/PSV 1 | Sporthal De Braken De Braken 1a, Boxtel |
2-2
20-25,21-25,25-21,25-19 |
Ma 28-okt-'19 |
21:15 | VC Pieter Brueghel 1 | VC de Clown Geldrop 1 | Tamar 1 | Sporthal De Landing Rooijseweg 3, Son en Breugel |
0-4
16-25,14-25,19-25,5-25 |
Wo 30-okt-'19 |
21:30 | Nuvo'68 1 | VCE/PSV 1 | Blox 1 | Sporthal De Hongerman Hoge Brake 3, Nuenen |
4-0
25-23,28-26,25-12,25-16 |
Do 31-okt-'19 |
21:00 | VC ODI 1 | Bello 1 | Nuvo'68 1 | Sporthal De Klep Sportparklaan 4, Middelbeers |
1-3
25-19,22-25,23-25,19-25 |
Do 31-okt-'19 |
21:00 | Blox 1 | Nuvoc 1 | VC Pieter Brueghel 1 | Sporthal De Braken De Braken 1a, Boxtel |
1-3
20-25,21-25,24-26,25-23 |
Wo 06-nov-'19 |
19:30 | Nuvoc 1 | VC Pieter Brueghel 1 | VC Bravo 2 * | Sporthal Nuvoc Korze 80, Veldhoven |
3-1
25-11,25-18,25-22,18-25 |
Wo 06-nov-'19 |
21:00 | VCE/PSV 1 | VC ODI 1 | Bello 1 | Fontys Sporthogeschool Theo Koomenln 3, Eindhoven |
4-0
25-23,27-25,25-18,25-14 |
Wo 06-nov-'19 |
21:30 | Nuvo'68 1 | VC de Clown Geldrop 1 | Blox 1 | Sporthal De Hongerman Hoge Brake 3, Nuenen |
1-3
21-25,13-25,25-18,17-25 |
Do 07-nov-'19 |
21:00 | Bello 1 | Tamar 1 | Nuvoc 1 | Sporthal Meerrijk de Hangar Meerbos 4, Eindhoven |
2-2
25-22,25-23,17-25,26-28 |
Wo 13-nov-'19 |
21:30 | Nuvo'68 1 | Nuvoc 1 | VC ODI 1 | Sporthal De Hongerman Hoge Brake 3, Nuenen |
1-3
24-26,25-21,20-25,22-25 |
Wo 13-nov-'19 |
21:30 | Tamar 1 | VCE/PSV 1 | Blox 1 | Tennishal Eindhoven-Noord Vijfkamplaan 10, Eindhoven |
4-0
25-21,25-22,26-24,25-20 |
Do 14-nov-'19 |
21:00 | VC ODI 1 | VC de Clown Geldrop 1 | Nuvo'68 1 | Sporthal De Klep Sportparklaan 4, Middelbeers |
1-3
14-25,25-21,12-25,17-25 |
Do 14-nov-'19 |
21:00 | Blox 1 | Bello 1 | VC Pieter Brueghel 1 | Sporthal De Braken De Braken 1a, Boxtel |
0-4
15-25,13-25,16-25,16-25 |
Ma 18-nov-'19 |
21:15 | VC Pieter Brueghel 1 | Nuvo'68 1 | VCE/PSV 4 | Sporthal De Landing Rooijseweg 3, Son en Breugel |
1-3
23-25,21-25,25-21,19-25 |
Do 21-nov-'19 |
20:00 | VC de Clown Geldrop 1 | Tamar 1 | VCE/PSV 1 | Gymzaal Strabrecht College Grote Bos 2, Geldrop |
3-1
25-16,25-16,22-25,25-18 |
Ma 25-nov-'19 |
21:15 | VC Pieter Brueghel 1 | Tamar 1 | Bello 1 | Sporthal De Landing Rooijseweg 3, Son en Breugel |
1-3
18-25,22-25,25-22,19-25 |
Wo 27-nov-'19 |
21:00 | Nuvoc 1 | VC ODI 1 | PBF Volleybal 2 * | Sporthal Nuvoc Korze 80, Veldhoven |
3-1
21-25,25-22,25-20,25-8 |
Do 28-nov-'19 |
21:00 | Bello 1 | VCE/PSV 1 | Nuvoc 1 | Sporthal Meerrijk de Hangar Meerbos 4, Eindhoven |
4-0
25-11,25-20,25-23,25-20 |
Do 28-nov-'19 |
21:00 | Blox 1 | Nuvo'68 1 | VC Pieter Brueghel 1 | Sporthal De Braken De Braken 1a, Boxtel |
1-3
17-25,22-25,20-25,25-20 |
Wo 04-dec-'19 |
21:00 | Nuvoc 1 | Bello 1 | Blox 1 | Sporthal Nuvoc Korze 80, Veldhoven |
2-2
25-21,18-25,22-25,35-33 |
Wo 11-dec-'19 (11-dec) |
20:00 | Tamar 1 | Nuvoc 1 | VC Primo 1 | Tennishal Eindhoven-Noord Vijfkamplaan 10, Eindhoven |
0-4
19-25,22-25,17-25,20-25 |
Wo 11-dec-'19 |
21:00 | VCE/PSV 1 | Blox 1 | Nuvo'68 2 | Fontys Sporthogeschool Theo Koomenln 3, Eindhoven |
2-2
15-25,25-19,25-17,16-25 |
Wo 11-dec-'19 |
21:30 | Nuvo'68 1 | VC ODI 1 | VC de Clown Geldrop 1 | Sporthal De Hongerman Hoge Brake 3, Nuenen |
3-1
25-16,25-22,25-27,25-20 |
Do 12-dec-'19 |
20:00 | VC de Clown Geldrop 1 | Bello 1 | Nuvo'68 1 | Gymzaal Strabrecht College Grote Bos 2, Geldrop |
4-0
25-18,25-20,25-14,25-17 |
Wo 18-dec-'19 |
21:00 | VCE/PSV 1 | VC de Clown Geldrop 1 | Bello 1 | Fontys Sporthogeschool Theo Koomenln 3, Eindhoven |
0-4
11-25,17-25,22-25,13-25 |
Wo 18-dec-'19 |
21:30 | Tamar 1 | Blox 1 | VC ODI 1 | Tennishal Eindhoven-Noord Vijfkamplaan 10, Eindhoven |
3-1
25-20,22-25,27-25,25-20 |
Do 19-dec-'19 |
21:00 | VC ODI 1 | VC Pieter Brueghel 1 | Nuvoc 1 | Sporthal De Klep Sportparklaan 4, Middelbeers |
4-0
25-18,25-18,25-16,25-15 |
Do 09-jan-'20 |
21:00 | Bello 1 | Nuvo'68 1 | VCE/PSV 1 | Sporthal Meerrijk de Hangar Meerbos 4, Eindhoven |
2-2
25-11,18-25,25-20,17-25 |
Ma 13-jan-'20 |
21:15 | VC Pieter Brueghel 1 | Nuvoc 1 | VC ODI 1 | Sporthal De Landing Rooijseweg 3, Son en Breugel |
0-4
13-25,15-25,14-25,22-25 |
Do 16-jan-'20 |
21:00 | Blox 1 | VCE/PSV 1 | VC Pieter Brueghel 1 | Sporthal De Braken De Braken 1a, Boxtel |
2-2
25-21,25-17,22-25,17-25 |
Wo 22-jan-'20 |
21:00 | Nuvoc 1 | Blox 1 | PBF Volleybal 1 * | Sporthal Nuvoc Korze 80, Veldhoven |
4-0
25-16,25-15,25-19,25-19 |
Do 23-jan-'20 |
21:00 | Bello 1 | VC de Clown Geldrop 1 | VCE/PSV 1 | Sporthal Meerrijk de Hangar Meerbos 4, Eindhoven |
|
Wo 29-jan-'20 |
19:30 | Nuvoc 1 | Tamar 1 | Nuvo'68 2 * | Sporthal Nuvoc Korze 80, Veldhoven |
4-0
25-21,25-15,25-19,25-12 |
Wo 29-jan-'20 |
21:30 | Nuvo'68 1 | Bello 1 | VC de Clown Geldrop 1 | Sporthal De Hongerman Hoge Brake 3, Nuenen |
|
Do 30-jan-'20 |
20:00 | VC de Clown Geldrop 1 | VC Pieter Brueghel 1 | Nuvo'68 1 | Gymzaal Strabrecht College Grote Bos 2, Geldrop |
|
Do 30-jan-'20 |
21:00 | VC ODI 1 | Blox 1 | Nuvoc 1 | Sporthal De Klep Sportparklaan 4, Middelbeers |
3-1
25-20,25-23,24-26,25-11 |
Ma 03-feb-'20 |
21:15 | VC Pieter Brueghel 1 | VC ODI 1 | Blox 1 | Sporthal De Landing Rooijseweg 3, Son en Breugel |
|
Wo 05-feb-'20 |
20:00 | Tamar 1 | Bello 1 | VCE/PSV 4 | Tennishal Eindhoven-Noord Vijfkamplaan 10, Eindhoven |
2-2
14-25,16-25,25-11,25-20 |
Wo 05-feb-'20 |
21:00 | VCE/PSV 1 | Nuvoc 1 | VC de Clown Geldrop 1 | Fontys Sporthogeschool Theo Koomenln 3, Eindhoven |
0-4
21-25,22-25,22-25,14-25 |
Do 06-feb-'20 |
20:00 | VC de Clown Geldrop 1 | Nuvo'68 1 | Tamar 1 | Gymzaal Strabrecht College Grote Bos 2, Geldrop |
|
Wo 12-feb-'20 |
21:30 | Nuvo'68 1 | Tamar 1 | Bello 1 | Sporthal De Hongerman Hoge Brake 3, Nuenen |
3-1
22-25,25-20,25-20,25-15 |
Do 13-feb-'20 |
21:00 | VC ODI 1 | VCE/PSV 1 | Nuvoc 1 | Sporthal De Klep Sportparklaan 4, Middelbeers |
4-0
25-18,25-17,25-14,25-16 |
Do 13-feb-'20 |
21:00 | Blox 1 | VC de Clown Geldrop 1 | VC Pieter Brueghel 1 | Sporthal De Braken De Braken 1a, Boxtel |
1-3
15-25,12-25,25-18,15-25 |
Ma 17-feb-'20 |
21:15 | VC Pieter Brueghel 1 | VCE/PSV 1 | Bello 1 | Sporthal De Landing Rooijseweg 3, Son en Breugel |
2-2
25-15,23-25,22-25,25-20 |
Wo 19-feb-'20 |
20:00 | Tamar 1 | VC de Clown Geldrop 1 | VC ODI 1 | Tennishal Eindhoven-Noord Vijfkamplaan 10, Eindhoven |
0-4
25-27,12-25,15-25,18-25 |
Do 20-feb-'20 |
21:00 | Bello 1 | Blox 1 | Nuvoc 1 # | Sporthal Meerrijk de Hangar Meerbos 4, Eindhoven |
2-2
25-23,19-25,25-17,23-25 |
Do 20-feb-'20 |
21:00 | VC ODI 1 | Nuvo'68 1 | VC Pieter Brueghel 1 | Sporthal De Klep Sportparklaan 4, Middelbeers |
|
Wo 04-mrt-'20 |
21:00 | VCE/PSV 1 | Tamar 1 | Bello 1 | Fontys Sporthogeschool Theo Koomenln 3, Eindhoven |
2-2
17-25,25-22,25-17,22-25 |
Wo 04-mrt-'20 |
21:00 | Nuvoc 1 | Nuvo'68 1 | VC Primo 1 * | Sporthal Nuvoc Korze 80, Veldhoven |
3-1
25-23,15-25,25-22,25-20 |
Do 05-mrt-'20 |
21:00 | Bello 1 | VC ODI 1 | Nuvoc 1 | Sporthal Meerrijk de Hangar Meerbos 4, Eindhoven |
3-1
25-17,25-23,23-25,25-20 |
Wo 11-mrt-'20 |
21:00 | VCE/PSV 1 | Bello 1 | VC ODI 1 | Fontys Sporthogeschool Theo Koomenln 3, Eindhoven |
|
Do 12-mrt-'20 |
21:00 | Blox 1 | Tamar 1 | VCE/PSV 1 | Sporthal De Braken De Braken 1a, Boxtel |
|
Wo 18-mrt-'20 |
21:30 | Nuvo'68 1 | VC Pieter Brueghel 1 | VCE/PSV 3 | Sporthal De Hongerman Hoge Brake 3, Nuenen |
|
Do 19-mrt-'20 |
20:00 | VC de Clown Geldrop 1 | VC ODI 1 | Nuvo'68 1 | Gymzaal Strabrecht College Grote Bos 2, Geldrop |
|
Do 19-mrt-'20 |
21:00 | Bello 1 | Nuvoc 1 | VCE/PSV 1 | Sporthal Meerrijk de Hangar Meerbos 4, Eindhoven |
|
Wo 25-mrt-'20 |
19:30 | Nuvoc 1 | VC de Clown Geldrop 1 | Kaboem 1 * | Sporthal Nuvoc Korze 80, Veldhoven |
|
Wo 25-mrt-'20 |
20:00 | Tamar 1 | VC Pieter Brueghel 1 | Blox 1 | Tennishal Eindhoven-Noord Vijfkamplaan 10, Eindhoven |
|
Ma 30-mrt-'20 |
21:15 | VC Pieter Brueghel 1 | Bello 1 | VC ODI 1 | Sporthal De Landing Rooijseweg 3, Son en Breugel |
|
Wo 01-apr-'20 |
21:30 | Nuvo'68 1 | Blox 1 | VC de Clown Geldrop 1 | Sporthal De Hongerman Hoge Brake 3, Nuenen |
|
Do 02-apr-'20 |
20:00 | VC de Clown Geldrop 1 | VCE/PSV 1 | Nuvo'68 1 | Gymzaal Strabrecht College Grote Bos 2, Geldrop |
|
Do 02-apr-'20 |
21:00 | VC ODI 1 | Nuvoc 1 | VC Pieter Brueghel 1 | Sporthal De Klep Sportparklaan 4, Middelbeers |
|
Wo 08-apr-'20 |
21:00 | VCE/PSV 1 | Nuvo'68 1 | Bello 1 | Fontys Sporthogeschool Theo Koomenln 3, Eindhoven |
|
Wo 08-apr-'20 |
21:30 | Tamar 1 | VC ODI 1 | Blox 1 | Tennishal Eindhoven-Noord Vijfkamplaan 10, Eindhoven |
|
Do 09-apr-'20 |
21:00 | Blox 1 | VC Pieter Brueghel 1 | VCE/PSV 1 | Sporthal De Braken De Braken 1a, Boxtel |
© 2002-2005 deBrouwer.org © 2005-2023 TuxPower.nl [7.0/ 24-mrt-2024] database: 5-jun-2020 |
webmaster KVK nr: 75303558 |