Speeldata - poule HK |
|||
FullLink |
teamnaam 1 # | : scheidsrechter niet opgekomen | * betekent spelen en fluiten |
Datum | Tijd | Thuis | Gast | Scheids | Sporthal | Uitslag |
---|---|---|---|---|---|---|
Ma 02-okt-'17 |
20:30 | VC Deurne 1 | Bello 1 | VC de Clown Geldrop 1 | St. Willibrord gymnasium Beukenstraat 80, Deurne |
3-1
25-15,18-25,25-19,25-22 |
Wo 04-okt-'17 |
21:30 | Nuvo'68 1 | VC ODI 1 | VCE/PSV 4 | Sporthal De Hongerman Hoge Brake 3, Nuenen |
4-0
25-19,25-22,25-22,25-15 |
Do 05-okt-'17 |
20:00 | VC de Clown Geldrop 1 | VC Pieter Brueghel 1 | Tamar 1 | Gymzaal Strabrecht College Dwarsstraat 68-70, Geldrop |
4-0
25-7,25-15,25-15,25-22 |
Do 05-okt-'17 |
21:00 | Blox 1 | Bravo 1 | PBF Volleybal 1 | Sporthal De Braken De Braken 1a, Boxtel |
1-3
25-27,21-25,25-20,15-25 |
Ma 09-okt-'17 |
21:15 | VC Pieter Brueghel 1 | VC Deurne 1 | Blox 1 | Sporthal De Landing Rooijseweg 3, Son en Breugel |
2-2
24-26,25-18,17-25,25-13 |
Do 12-okt-'17 |
21:00 | Bravo 1 | Tamar 1 | 't Bazarke 1 | Sporthal De Belleman Bruninckxdal 2, Valkenswaard |
4-0
25-17,25-16,25-13,25-16 |
Do 12-okt-'17 |
21:00 | Bello 1 | Nuvo'68 1 | VC Pieter Brueghel 1 | Sporthal Meerrijk de Hangar Meerbos 4, Eindhoven |
1-3
20-25,12-25,16-25,25-14 |
Wo 25-okt-'17 |
21:30 | Nuvo'68 1 | Bravo 1 | Bello 1 | Sporthal De Hongerman Hoge Brake 3, Nuenen |
1-3
15-25,22-25,13-25,25-16 |
Wo 25-okt-'17 |
21:30 | Tamar 1 | VC de Clown Geldrop 1 | VC ODI 1 | TUE Sportcentrum Onze Lieve Vrouwestraat 1, Eindhoven |
1-3
19-25,16-25,25-18,18-25 |
Do 26-okt-'17 |
21:00 | VC ODI 1 | VC Deurne 1 | Nuvoc 1 | Sporthal De Klep Sportparklaan 4, Middelbeers |
1-3
21-25,20-25,19-25,25-22 |
Do 26-okt-'17 |
21:00 | Blox 1 | VC Pieter Brueghel 1 | Nuvo'68 1 | Sporthal De Braken De Braken 1a, Boxtel |
2-2
15-25,20-25,25-19,25-11 |
Ma 30-okt-'17 |
20:30 | VC Deurne 1 | Tamar 1 | Bello 1 | St. Willibrord gymnasium Beukenstraat 80, Deurne |
4-0
25-15,25-21,25-17,25-20 |
Do 02-nov-'17 |
20:00 | VC de Clown Geldrop 1 | Nuvo'68 1 | VC Deurne 1 | Gymzaal Strabrecht College Dwarsstraat 68-70, Geldrop |
3-1
25-20,25-17,25-23,19-25 |
Do 02-nov-'17 |
21:00 | Bello 1 | Blox 1 | VC Pieter Brueghel 1 | Sporthal Meerrijk de Hangar Meerbos 4, Eindhoven |
2-2
25-19,23-25,20-25,25-17 |
Ma 06-nov-'17 |
21:15 | VC Pieter Brueghel 1 | Tamar 1 | VC ODI 1 | Sporthal De Landing Rooijseweg 3, Son en Breugel |
2-2
19-25,25-27,25-21,25-18 |
Do 09-nov-'17 |
21:00 | Bravo 1 | Bello 1 | Nuvo'68 1 | Sporthal De Belleman Bruninckxdal 2, Valkenswaard |
4-0
25-23,27-25,25-23,25-18 |
Do 09-nov-'17 |
21:00 | VC ODI 1 | VC de Clown Geldrop 1 | 't Bazarke 1 | Sporthal De Klep Sportparklaan 4, Middelbeers |
0-4
24-26,20-25,25-27,23-25 |
Wo 15-nov-'17 |
21:30 | Nuvo'68 1 | VC Pieter Brueghel 1 | VC de Clown Geldrop 1 | Sporthal De Hongerman Hoge Brake 3, Nuenen |
4-0
25-15,25-20,28-26,25-23 |
Wo 15-nov-'17 |
21:30 | Tamar 1 | Blox 1 | Bello 1 | TUE Sportcentrum Onze Lieve Vrouwestraat 1, Eindhoven |
2-2
25-22,18-25,22-25,25-22 |
Do 16-nov-'17 |
21:00 | Bravo 1 | VC Deurne 1 | Nuvo'68 1 | Sporthal De Belleman Bruninckxdal 2, Valkenswaard |
2-2
19-25,22-25,25-19,26-24 |
Do 16-nov-'17 |
21:00 | Bello 1 | VC ODI 1 | VVC Best 1 # | Sporthal Meerrijk de Hangar Meerbos 4, Eindhoven |
4-0
25-20,25-15,25-23,25-17 |
Ma 20-nov-'17 |
20:30 | VC Deurne 1 | VC de Clown Geldrop 1 | Bello 1 | St. Willibrord gymnasium Beukenstraat 80, Deurne |
0-4
24-26,17-25,18-25,27-29 |
Do 23-nov-'17 |
21:00 | Bello 1 | VC Pieter Brueghel 1 | VC Deurne 1 | Sporthal Meerrijk de Hangar Meerbos 4, Eindhoven |
3-1
25-20,25-16,25-17,21-25 |
Do 23-nov-'17 |
21:00 | Blox 1 | VC ODI 1 | PBF Volleybal 1 | Sporthal De Braken De Braken 1a, Boxtel |
2-2
25-22,19-25,26-24,15-25 |
Ma 27-nov-'17 |
21:15 | VC Pieter Brueghel 1 | Bravo 1 | VC ODI 1 | Sporthal De Landing Rooijseweg 3, Son en Breugel |
0-4
16-25,13-25,11-25,11-25 |
Wo 29-nov-'17 |
21:30 | Nuvo'68 1 | Blox 1 | VC Deurne 1 | Sporthal De Hongerman Hoge Brake 3, Nuenen |
3-1
18-25,25-19,25-15,25-18 |
Do 30-nov-'17 |
20:00 | VC de Clown Geldrop 1 | Bello 1 | Nuvo'68 1 | Gymzaal Strabrecht College Dwarsstraat 68-70, Geldrop |
2-2
24-26,25-12,20-25,25-18 |
Do 30-nov-'17 |
21:00 | VC ODI 1 | Tamar 1 | VC Libra Bladel 1 | Sporthal De Klep Sportparklaan 4, Middelbeers |
2-2
25-21,25-22,21-25,21-25 |
Ma 04-dec-'17 |
20:30 | VC Deurne 1 | Nuvo'68 1 | VC de Clown Geldrop 1 | St. Willibrord gymnasium Beukenstraat 80, Deurne |
3-1
25-23,25-27,25-13,25-13 |
Wo 06-dec-'17 |
21:30 | Tamar 1 | Bello 1 | VC Deurne 1 | TUE Sportcentrum Onze Lieve Vrouwestraat 1, Eindhoven |
1-3
22-25,22-25,18-25,26-24 |
Do 07-dec-'17 |
20:00 | VC de Clown Geldrop 1 | Blox 1 | VCE/PSV 3 * | Gymzaal Strabrecht College Dwarsstraat 68-70, Geldrop |
4-0
25-11,25-13,25-21,25-15 |
Do 07-dec-'17 |
21:00 | VC ODI 1 | Bravo 1 | VC Pieter Brueghel 1 | Sporthal De Klep Sportparklaan 4, Middelbeers |
0-4
19-25,21-25,17-25,22-25 |
Ma 11-dec-'17 |
21:15 | VC Pieter Brueghel 1 | VC ODI 1 | Blox 1 | Sporthal De Landing Rooijseweg 3, Son en Breugel |
|
Wo 13-dec-'17 |
21:30 | Tamar 1 | Nuvo'68 1 | Bravo 1 | TUE Sportcentrum Onze Lieve Vrouwestraat 1, Eindhoven |
0-4
23-25,14-25,18-25,19-25 |
Do 14-dec-'17 |
21:00 | Bravo 1 | VC de Clown Geldrop 1 | Tamar 1 | Sporthal De Belleman Bruninckxdal 2, Valkenswaard |
3-1
25-21,18-25,25-15,25-23 |
Do 14-dec-'17 |
21:00 | Blox 1 | VC Deurne 1 | VC Pieter Brueghel 1 | Sporthal De Braken De Braken 1a, Boxtel |
2-2
23-25,21-25,25-21,25-22 |
Do 11-jan-'18 |
20:00 | VC de Clown Geldrop 1 | Tamar 1 | VC Deurne 1 | Gymzaal Strabrecht College Dwarsstraat 68-70, Geldrop |
4-0
25-10,25-7,25-20,25-19 |
Do 11-jan-'18 |
21:00 | Bravo 1 | Blox 1 | VC Pieter Brueghel 1 | Sporthal De Belleman Bruninckxdal 2, Valkenswaard |
3-1
25-15,25-19,20-25,25-16 |
Wo 17-jan-'18 |
21:30 | Nuvo'68 1 | VC Deurne 1 | VCE/PSV 3 | Sporthal De Hongerman Hoge Brake 3, Nuenen |
4-0
25-17,25-17,25-22,25-21 |
Do 18-jan-'18 |
21:00 | VC ODI 1 | Blox 1 | Nuvo'68 1 | Sporthal De Klep Sportparklaan 4, Middelbeers |
3-1
25-21,25-22,21-25,25-14 |
Do 18-jan-'18 |
21:00 | Bello 1 | Bravo 1 | VC Pieter Brueghel 1 # | Sporthal Meerrijk de Hangar Meerbos 4, Eindhoven |
0-4
17-25,17-25,16-25,18-25 |
Ma 22-jan-'18 |
21:15 | VC Pieter Brueghel 1 | VC de Clown Geldrop 1 | Bello 1 | Sporthal De Landing Rooijseweg 3, Son en Breugel |
0-4
15-25,24-26,14-25,14-25 |
Wo 24-jan-'18 |
21:30 | Tamar 1 | VC ODI 1 | Bravo 1 | TUE Sportcentrum Onze Lieve Vrouwestraat 1, Eindhoven |
1-3
25-16,22-25,19-25,26-28 |
Do 25-jan-'18 |
21:00 | Bravo 1 | Nuvo'68 1 | Tamar 1 | Sporthal De Belleman Bruninckxdal 2, Valkenswaard |
3-1
20-25,25-23,25-21,25-23 |
Ma 29-jan-'18 |
20:30 | VC Deurne 1 | VC Pieter Brueghel 1 | VC de Clown Geldrop 1 | St. Willibrord gymnasium Beukenstraat 80, Deurne |
4-0
25-15,25-12,25-21,25-13 |
Do 01-feb-'18 |
21:00 | Blox 1 | Bello 1 | PBF Volleybal 1 | Sporthal De Braken De Braken 1a, Boxtel |
4-0
25-13,25-21,25-23,25-21 |
Do 08-feb-'18 |
21:00 | VC ODI 1 | Nuvo'68 1 | VC Libra Bladel 1 | Sporthal De Klep Sportparklaan 4, Middelbeers |
2-2
25-22,15-25,22-25,25-23 |
Ma 19-feb-'18 |
21:15 | VC Pieter Brueghel 1 | Bello 1 | Blox 1 | Sporthal De Landing Rooijseweg 3, Son en Breugel |
2-2
15-25,26-24,23-25,25-17 |
Wo 21-feb-'18 |
21:30 | Tamar 1 | VC Deurne 1 | VC de Clown Geldrop 1 | TUE Sportcentrum Onze Lieve Vrouwestraat 1, Eindhoven |
0-4
13-25,19-25,17-25,21-25 |
Do 22-feb-'18 |
20:00 | VC de Clown Geldrop 1 | VC ODI 1 | Tamar 1 | Gymzaal Strabrecht College Dwarsstraat 68-70, Geldrop |
4-0
25-18,25-22,25-13,25-17 |
Ma 26-feb-'18 |
20:30 | VC Deurne 1 | Blox 1 | Bello 1 | St. Willibrord gymnasium Beukenstraat 80, Deurne |
4-0
25-16,25-18,25-14,25-23 |
Wo 28-feb-'18 |
21:30 | Nuvo'68 1 | Tamar 1 | Bravo 1 | Sporthal De Hongerman Hoge Brake 3, Nuenen |
4-0
25-17,25-22,25-23,25-23 |
Do 01-mrt-'18 |
21:00 | Bravo 1 | VC Pieter Brueghel 1 | Nuvo'68 1 | Sporthal De Belleman Bruninckxdal 2, Valkenswaard |
4-0
25-8,25-14,25-21,25-16 |
Do 01-mrt-'18 |
21:00 | Bello 1 | VC de Clown Geldrop 1 | VCE/PSV 4 | Sporthal Meerrijk de Hangar Meerbos 4, Eindhoven |
0-4
16-25,27-29,18-25,19-25 |
Wo 07-mrt-'18 |
21:30 | Tamar 1 | Bravo 1 | VC de Clown Geldrop 1 | TUE Sportcentrum Onze Lieve Vrouwestraat 1, Eindhoven |
0-4
21-25,18-25,14-25,19-25 |
Ma 12-mrt-'18 |
21:15 | VC Pieter Brueghel 1 | Blox 1 | Bello 1 | Sporthal De Landing Rooijseweg 3, Son en Breugel |
4-0
25-19,25-21,25-23,25-23 |
Do 15-mrt-'18 |
20:00 | VC de Clown Geldrop 1 | VC Deurne 1 | Tamar 1 | Gymzaal Strabrecht College Dwarsstraat 68-70, Geldrop |
3-1
25-11,25-8,25-19,21-25 |
Ma 19-mrt-'18 |
20:30 | VC Deurne 1 | Bravo 1 | Bello 1 | St. Willibrord gymnasium Beukenstraat 80, Deurne |
1-3
25-12,15-25,17-25,13-25 |
Wo 21-mrt-'18 |
21:30 | Nuvo'68 1 | VC de Clown Geldrop 1 | VC Deurne 1 | Sporthal De Hongerman Hoge Brake 3, Nuenen |
1-3
15-25,12-25,25-23,15-25 |
Do 22-mrt-'18 |
21:00 | VC ODI 1 | VC Pieter Brueghel 1 | VC Libra Bladel 1 | Sporthal De Klep Sportparklaan 4, Middelbeers |
3-1
23-25,25-16,25-14,25-23 |
Do 22-mrt-'18 |
21:00 | Bello 1 | Tamar 1 | Nuvo'68 1 | Sporthal Meerrijk de Hangar Meerbos 4, Eindhoven |
3-1
25-14,25-15,28-30,25-18 |
Do 29-mrt-'18 |
21:00 | VC ODI 1 | Bello 1 | 't Bazarke 1 | Sporthal De Klep Sportparklaan 4, Middelbeers |
3-1
25-20,25-17,23-25,25-17 |
Do 29-mrt-'18 (08-mrt) |
21:00 | Blox 1 | Nuvo'68 1 | PBF Volleybal 1 # | Sporthal De Braken De Braken 1a, Boxtel |
2-2
25-22,13-25,25-15,21-25 |
Wo 04-apr-'18 |
21:30 | Nuvo'68 1 | Bello 1 | VC Deurne 1 | Sporthal De Hongerman Hoge Brake 3, Nuenen |
4-0
25-18,25-19,25-14,25-22 |
Wo 04-apr-'18 |
21:30 | Tamar 1 | VC Pieter Brueghel 1 | Bravo 1 | TUE Sportcentrum Onze Lieve Vrouwestraat 1, Eindhoven |
3-1
25-16,19-25,25-19,25-16 |
Do 05-apr-'18 |
21:00 | Blox 1 | VC de Clown Geldrop 1 | Nuvo'68 1 | Sporthal De Braken De Braken 1a, Boxtel |
0-4
17-25,18-25,9-25,18-25 |
Do 12-apr-'18 |
21:00 | Bravo 1 | VC ODI 1 | Tamar 1 | Sporthal De Belleman Bruninckxdal 2, Valkenswaard |
3-1
25-21,25-14,28-26,26-28 |
Do 12-apr-'18 |
21:00 | Bello 1 | VC Deurne 1 | VC Pieter Brueghel 1 | Sporthal Meerrijk de Hangar Meerbos 4, Eindhoven |
2-2
18-25,25-23,25-27,26-24 |
Ma 16-apr-'18 |
20:30 | VC Deurne 1 | VC ODI 1 | VC de Clown Geldrop 1 | St. Willibrord gymnasium Beukenstraat 80, Deurne |
4-0
25-14,25-14,25-16,25-22 |
Ma 16-apr-'18 |
21:15 | VC Pieter Brueghel 1 | Nuvo'68 1 | Blox 1 | Sporthal De Landing Rooijseweg 3, Son en Breugel |
3-1
23-25,25-19,25-22,25-21 |
Do 19-apr-'18 |
20:00 | VC de Clown Geldrop 1 | Bravo 1 | VC Deurne 1 | Gymzaal Strabrecht College Dwarsstraat 68-70, Geldrop |
3-1
25-20,25-21,23-25,25-19 |
Do 19-apr-'18 |
21:00 | Blox 1 | Tamar 1 | VC Pieter Brueghel 1 | Sporthal De Braken De Braken 1a, Boxtel |
3-1
25-20,25-19,25-13,22-25 |
© 2002-2005 deBrouwer.org © 2005-2023 TuxPower.nl [7.0/ 21-apr-2024] database: 9-jun-2018 |
webmaster KVK nr: 75303558 |