Tussenstand Speeldata Downloads Links Routes Nieuws
volleybal
vcg heren recreanten competitie

Speeldata - poule 5



FullLink
teamnaam 1 #: scheidsrechter niet opgekomen
* betekent spelen en fluiten
Datum Tijd Thuis Gast Scheids SporthalUitslag
Ma
07-okt-'19
20:00 VML/Drukkerij VGA 2 VC ODI 3 VC Primo 4 * Gymzaal Barrierweg
Barrierweg 1, Eindhoven
1-3
11-25,25-19,18-25,15-25
Wo
09-okt-'19
20:00 Tamar 4 BVC Bergeijk 2 Antares 3 Tennishal Eindhoven-Noord
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
1-3
24-26,18-25,13-25,25-19
Do
10-okt-'19
21:30 VC Primo 5 VC Bravo 5 VML/Drukkerij VGA 2 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
2-2
7-25,25-22,21-25,26-24
 
Di
22-okt-'19
21:00 VC ODI 3 VC Primo 5 BVC Bergeijk 2 # Sporthal De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
4-0
25-15,25-19,25-16,25-19
Do
24-okt-'19
21:30 Antares 3 VML/Drukkerij VGA 2 Tamar 4 Sporthal De Tempel
Oudenaardepad 1, Eindhoven
0-4
18-25,21-25,20-25,18-25
 
Di
29-okt-'19
20:45 VC Riethoven 2 VC Primo 5 VC Bravo 5 Sporthal De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
3-1
25-15,25-22,23-25,25-22
Do
31-okt-'19
21:30 Antares 3 Tamar 4 VML/Drukkerij VGA 2 Sporthal De Tempel
Oudenaardepad 1, Eindhoven
4-0
25-12,25-22,25-19,25-16
 
Ma
04-nov-'19
20:00 VML/Drukkerij VGA 2 VC Bravo 5 Antares 3 Gymzaal Barrierweg
Barrierweg 1, Eindhoven
0-4
17-25,19-25,19-25,13-25
Wo
06-nov-'19
20:00 Tamar 4 VC Riethoven 2 VC Primo 5 Tennishal Eindhoven-Noord
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
3-1
15-25,25-8,25-15,25-20
Do
07-nov-'19
21:30 VC Primo 5 BVC Bergeijk 2 VML/Drukkerij VGA 2 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
3-1
25-19,25-17,22-25,25-23
 
Ma
11-nov-'19
21:15 BVC Bergeijk 2 VML/Drukkerij VGA 2 VCE/PSV 3 Sporthal De 3 Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
3-1
25-23,25-23,15-25,25-15
Ma
11-nov-'19
21:30 VC Bravo 5 VC Riethoven 2 VC Primo 5 Sporthal de Wedert
Past.Heerkensdreef 29, Valkenswaard
2-2
25-23,15-25,25-17,18-25
Do
14-nov-'19
21:30 Antares 3 VC ODI 3 Tamar 4 Sporthal De Tempel
Oudenaardepad 1, Eindhoven
0-4
20-25,23-25,20-25,19-25
 
Ma
18-nov-'19
20:00 VML/Drukkerij VGA 2 VC Primo 5 MVC de Hangar 3 * Gymzaal Barrierweg
Barrierweg 1, Eindhoven
2-2
25-17,17-25,25-23,19-25
Di
19-nov-'19
20:45 VC Riethoven 2 Antares 3 VC Bravo 5 Sporthal De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
2-2
12-25,25-19,25-20,20-25
 
Ma
25-nov-'19
21:30 VC Bravo 5 BVC Bergeijk 2 VC Riethoven 2 Sporthal de Wedert
Past.Heerkensdreef 29, Valkenswaard
2-2
21-25,25-11,25-15,23-25
Di
26-nov-'19
21:00 VC ODI 3 Tamar 4 Antares 3 Sporthal De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
3-1
25-9,22-25,25-18,25-16
Do
28-nov-'19
21:30 Antares 3 VC Primo 5 VML/Drukkerij VGA 2 Sporthal De Tempel
Oudenaardepad 1, Eindhoven
2-2
25-21,23-25,25-23,24-26
 
Ma
02-dec-'19
21:15 BVC Bergeijk 2 VC ODI 3 VC Riethoven 2 Sporthal De 3 Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
1-3
17-25,14-25,22-25,25-17
Di
03-dec-'19
20:45 VC Riethoven 2 VML/Drukkerij VGA 2 BVC Bergeijk 2 Sporthal De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
4-0
25-15,25-17,25-17,25-17
Wo
04-dec-'19
20:00 Tamar 4 VC Bravo 5 Antares 3 Tennishal Eindhoven-Noord
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
3-1
25-18,27-25,24-26,25-19
 
Ma
09-dec-'19
20:00 VML/Drukkerij VGA 2 Tamar 4 VC Bravo 3 * Gymzaal Barrierweg
Barrierweg 1, Eindhoven
4-0
25-16,25-20,25-18,25-15
Ma
09-dec-'19
21:30 VC Bravo 5 Antares 3 VC Riethoven 2 Sporthal de Wedert
Past.Heerkensdreef 29, Valkenswaard
3-1
25-15,25-18,16-25,25-20
 
Ma
16-dec-'19
21:15 BVC Bergeijk 2 VC Riethoven 2 VC ODI 3 # Sporthal De 3 Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
0-4
24-26,15-25,23-25,12-25
Di
17-dec-'19
21:00 VC ODI 3 VC Bravo 5 BVC Bergeijk 2 Sporthal De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
4-0
25-16,25-20,25-15,25-20
 
Ma
06-jan-'20
21:15 BVC Bergeijk 2 Antares 3 VC Riethoven 2 Sporthal De 3 Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
2-2
25-22,16-25,21-25,28-26
Di
07-jan-'20
20:00 VC Primo 5 Tamar 4 VC Bravo 5 Sporthal Den Ekkerman
Wal 150, Veldhoven
3-1
25-17,25-11,15-25,25-20
Di
07-jan-'20
20:45 VC Riethoven 2 VC ODI 3 BVC Bergeijk 2 Sporthal De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
1-3
15-25,18-25,16-25,25-17
 
Ma
13-jan-'20
21:30 VML/Drukkerij VGA 2 VC Riethoven 2 VC Pieter Brueghel 4 * Gymzaal Barrierweg
Barrierweg 1, Eindhoven
1-3
24-26,25-17,20-25,24-26
 
Ma
20-jan-'20
20:00 VC Bravo 5 VML/Drukkerij VGA 2 VC Riethoven 2 Sporthal de Wedert
Past.Heerkensdreef 29, Valkenswaard
4-0
25-17,25-16,25-22,25-20
Ma
20-jan-'20
21:15 BVC Bergeijk 2 VC Primo 5 VC ODI 3 Sporthal De 3 Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
2-2
25-13,21-25,19-25,25-17
 
Di
28-jan-'20
21:00 VC ODI 3 BVC Bergeijk 2 VC Bravo 5 Sporthal De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
4-0
25-13,25-19,25-14,25-20
Wo
29-jan-'20
20:00 Tamar 4 VC Primo 5 Antares 3 Tennishal Eindhoven-Noord
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
4-0
25-17,25-18,25-22,25-22
Do
30-jan-'20
21:30 Antares 3 VC Riethoven 2 VML/Drukkerij VGA 2 Sporthal De Tempel
Oudenaardepad 1, Eindhoven
2-2
25-17,31-33,25-19,19-25
 
Ma
03-feb-'20
21:15 BVC Bergeijk 2 VC Bravo 5 VC Riethoven 2 Sporthal De 3 Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
3-1
25-23,13-25,25-22,25-21
Di
04-feb-'20
20:00 VC Primo 5 Antares 3 Tamar 4 Sporthal Den Ekkerman
Wal 150, Veldhoven
1-3
25-23,25-27,19-25,12-17
Wo
05-feb-'20
21:30 Tamar 4 VML/Drukkerij VGA 2 VC Primo 5 Tennishal Eindhoven-Noord
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
3-1
25-17,25-16,23-25,25-17
 
Do
13-feb-'20
21:30 Antares 3 VC Bravo 5 Tamar 4 Sporthal De Tempel
Oudenaardepad 1, Eindhoven
2-2
20-25,26-24,15-25,25-14
Do
13-feb-'20
21:30 VC Primo 5 VC ODI 3 VML/Drukkerij VGA 2 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
1-3
16-25,25-23,10-25,18-25
 
Ma
17-feb-'20
21:30 VC Bravo 5 Tamar 4 VC Primo 5 Sporthal de Wedert
Past.Heerkensdreef 29, Valkenswaard
3-1
27-25,25-10,25-19,14-25
Di
18-feb-'20
20:45 VC Riethoven 2 BVC Bergeijk 2 VC Bravo 5 Sporthal De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
2-2
25-19,21-25,14-25,28-26
Di
18-feb-'20
21:00 VC ODI 3 Antares 3 VML/Drukkerij VGA 2 Sporthal De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
3-1
16-25,25-13,25-17,25-22
 
Ma
02-mrt-'20
(02-mrt)
20:00 VC Bravo 5 VC Primo 5 VCE/PSV 3 Sporthal de Wedert
Past.Heerkensdreef 29, Valkenswaard
3-1
25-13,20-25,25-11,25-13
Ma
02-mrt-'20
21:15 BVC Bergeijk 2 Tamar 4 VC ODI 3 Sporthal De 3 Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
1-3
18-25,11-25,25-12,19-25
Wo
04-mrt-'20
21:00 VC ODI 3 VC Riethoven 2 BVC Bergeijk 2 Sporthal De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
3-1
25-21,23-25,25-14,25-9
 
Ma
09-mrt-'20
21:30 VML/Drukkerij VGA 2 BVC Bergeijk 2 VCE/PSV 4 * Gymzaal Barrierweg
Barrierweg 1, Eindhoven
 
Wo
11-mrt-'20
20:00 Tamar 4 Antares 3 VC Primo 5 Tennishal Eindhoven-Noord
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
 
 
Di
17-mrt-'20
20:00 VC Primo 5 VML/Drukkerij VGA 2 Tamar 4 Sporthal Den Ekkerman
Wal 150, Veldhoven
 
Di
17-mrt-'20
20:45 VC Riethoven 2 VC Bravo 5 Nuvoc 4 Sporthal De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
 
Wo
18-mrt-'20
20:00 Tamar 4 VC ODI 3 Antares 3 Tennishal Eindhoven-Noord
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
 
Do
19-mrt-'20
21:30 Antares 3 BVC Bergeijk 2 VC Blokkart 2 Sporthal De Tempel
Oudenaardepad 1, Eindhoven
 
 
Ma
23-mrt-'20
(23-mrt)
21:30 VC Bravo 5 VC ODI 3 VCE/PSV 4 * Sporthal de Wedert
Past.Heerkensdreef 29, Valkenswaard
 
Di
24-mrt-'20
20:45 VC Riethoven 2 Tamar 4 VC Bravo 5 Sporthal De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
 
 
Di
31-mrt-'20
21:00 VC ODI 3 VML/Drukkerij VGA 2 BVC Bergeijk 2 Sporthal De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
 
Do
02-apr-'20
21:30 VC Primo 5 VC Riethoven 2 Tamar 4 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
 
 
Ma
06-apr-'20
21:30 VML/Drukkerij VGA 2 Antares 3 Nuvoc 4 * Gymzaal Barrierweg
Barrierweg 1, Eindhoven
 

© 2002-2005 deBrouwer.org
© 2005-2020 TuxPower.nl
[6.2/ 18-mrt-2020] database: 18-mrt-2020
webmaster