vcg heren recreanten competitie

Tussenstand Speeldata Downloads Links Routes Nieuws
volleybal

Speeldata - poule 4



teamnaam 1 # : scheidsrechter niet opgekomen * betekent spelen en fluiten
Datum Tijd Thuis Gast Scheids SporthalUitslag
Do
28-sep-'17
20:30 Bravo 5 Bravo 4 Nuvo'68 3 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
1-3
25-19,13-25,16-25,16-25
Do
28-sep-'17
21:30 VC Primo 4 VC Primo 3 Nuvoc 4 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
0-4
22-25,22-25,16-25,16-25
 
Di
03-okt-'17
20:00 VC Primo 3 Antares 3 Bravo 4 Sporthal Den Ekkerman
Wal 150, Veldhoven
4-0
25-9,25-22,25-12,25-17
Wo
04-okt-'17
19:30 Nuvoc 4 Bravo 5 VV Rooi 1 * Sporthal Nuvoc
Korze 80, Veldhoven
0-4
18-25,22-25,23-25,9-25
 
Wo
11-okt-'17
19:30 Nuvoc 4 VC Primo 4 Bravo 5 Sporthal Nuvoc
Korze 80, Veldhoven
1-3
25-23,23-25,14-25,20-25
Do
12-okt-'17
21:00 Bravo 4 VC Riethoven 2 BVC Bergeijk 1 Sporthal De Belleman
Bruninckxdal 2, Valkenswaard
4-0
25-11,27-25,25-15,25-17
Do
12-okt-'17
21:30 Antares 3 Nuvo'68 3 Nuvoc 4 Sporthal De Tempel
Oudenaardepad 1, Eindhoven
1-3
24-26,15-25,14-25,25-11
 
Ma
23-okt-'17
21:15 BVC Bergeijk 1 VC Primo 3 Bravo 4 Sporthal De 3 Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
3-1
25-9,25-15,25-14,20-25
Di
24-okt-'17
20:45 VC Riethoven 2 Nuvo'68 3 VC Primo 4 Sporthal De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
3-1
25-12,22-25,25-13,26-24
Do
26-okt-'17
21:30 VC Primo 4 Bravo 5 VC Riethoven 2 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
4-0
25-11,25-11,25-12,25-14
Do
26-okt-'17
21:30 Antares 3 Nuvoc 4 VC Pieter Brueghel 4 Sporthal De Tempel
Oudenaardepad 1, Eindhoven
0-4
18-25,23-25,16-25,18-25
 
Ma
30-okt-'17
21:30 Nuvo'68 3 Nuvoc 4 Bravo 5 Sporthal De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
0-4
8-25,17-25,22-25,9-25
Do
02-nov-'17
20:30 Bravo 5 Antares 3 VC Riethoven 2 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
4-0
25-13,25-23,25-10,25-21
Do
02-nov-'17
21:30 VC Primo 3 Bravo 4 Nuvo'68 3 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
3-1
25-18,25-20,23-25,28-26
 
Wo
08-nov-'17
19:30 Nuvoc 4 VC Primo 3 VC Riethoven 1 * Sporthal Nuvoc
Korze 80, Veldhoven
2-2
12-25,25-12,25-17,17-25
Do
09-nov-'17
20:30 Bravo 5 VC Riethoven 2 Nuvoc 4 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
4-0
25-16,25-10,25-15,25-12
Do
09-nov-'17
21:00 Bravo 4 Nuvo'68 3 Nuvoc 3 Sporthal De Belleman
Bruninckxdal 2, Valkenswaard
4-0
25-8,25-19,25-13,25-13
Do
09-nov-'17
21:30 Antares 3 BVC Bergeijk 1 VML/Drukkerij VGA 2 Sporthal De Tempel
Oudenaardepad 1, Eindhoven
0-4
17-25,2-25,6-25,17-25
 
Ma
13-nov-'17
21:15 BVC Bergeijk 1 Bravo 5 VC Riethoven 2 Sporthal De 3 Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
4-0
25-13,25-14,25-8,25-12
Ma
13-nov-'17
21:30 Nuvo'68 3 VC Primo 4 Bravo 4 Sporthal De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
0-4
12-25,9-25,10-25,16-25
Di
14-nov-'17
20:45 VC Riethoven 2 Antares 3 VC Primo 3 Sporthal De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
2-2
25-17,25-16,12-25,19-25
Do
16-nov-'17
21:00 Bravo 4 Nuvoc 4 BVC Bergeijk 1 Sporthal De Belleman
Bruninckxdal 2, Valkenswaard
2-2
25-21,25-21,21-25,10-25
 
Ma
20-nov-'17
21:15 BVC Bergeijk 1 Bravo 4 VC Primo 3 Sporthal De 3 Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
4-0
25-8,25-10,25-10,25-6
Di
21-nov-'17
20:00 VC Primo 3 VC Riethoven 2 Antares 3 Sporthal Den Ekkerman
Wal 150, Veldhoven
4-0
25-8,25-3,25-10,25-13
Do
23-nov-'17
21:30 Antares 3 VC Primo 4 Nuvo'68 3 Sporthal De Tempel
Oudenaardepad 1, Eindhoven
1-3
15-25,18-25,29-27,15-25
 
Di
28-nov-'17
20:00 VC Primo 4 Bravo 4 Antares 3 Sporthal Den Ekkerman
Wal 150, Veldhoven
3-1
25-17,25-19,23-25,28-26
Do
30-nov-'17
21:30 Bravo 5 VC Primo 3 Nuvo'68 3 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
0-4
10-25,12-25,15-25,24-26
 
Ma
04-dec-'17
21:30 Nuvo'68 3 Bravo 5 Antares 3 Sporthal De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
2-2
22-25,25-11,21-25,25-21
Wo
06-dec-'17
19:30 Nuvoc 4 BVC Bergeijk 1 VC Pegasus 1 * Sporthal Nuvoc
Korze 80, Veldhoven
0-4
8-25,15-25,11-25,12-25
Do
07-dec-'17
21:30 VC Primo 4 VC Riethoven 2 Nuvoc 4 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
3-1
25-22,21-25,26-24,25-21
 
Ma
11-dec-'17
21:15 BVC Bergeijk 1 VC Primo 4 Bravo 4 Sporthal De 3 Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
4-0
25-11,25-7,25-8,25-23
Di
12-dec-'17
20:00 VC Primo 3 Nuvo'68 3 Bravo 5 Sporthal Den Ekkerman
Wal 150, Veldhoven
4-0
25-12,25-15,25-17,25-12
Di
12-dec-'17
20:45 VC Riethoven 2 Nuvoc 4 BVC Bergeijk 1 Sporthal De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
0-4
12-25,10-25,11-25,14-25
Do
14-dec-'17
21:00 Bravo 4 Antares 3 VC Riethoven 2 Sporthal De Belleman
Bruninckxdal 2, Valkenswaard
4-0
26-24,25-15,25-14,25-21
 
Di
19-dec-'17
20:45 VC Riethoven 2 BVC Bergeijk 1 VC Primo 4 Sporthal De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
0-4
7-25,4-25,7-25,4-25
Wo
20-dec-'17
(02-okt)
20:00 Nuvo'68 3 BVC Bergeijk 1 VC Primo 4 Sporthal De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
0-4
7-25,16-25,7-25,14-25
 
Do
11-jan-'18
21:00 Bravo 4 Bravo 5 BVC Bergeijk 1 Sporthal De Belleman
Bruninckxdal 2, Valkenswaard
3-1
25-22,25-8,25-18,22-25
Do
11-jan-'18
21:30 Antares 3 VC Riethoven 2 Nuvo'68 3 Sporthal De Tempel
Oudenaardepad 1, Eindhoven
3-1
25-14,25-14,25-10,17-25
 
Ma
15-jan-'18
21:15 BVC Bergeijk 1 Nuvo'68 3 VC Primo 3 Sporthal De 3 Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
4-0
25-4,25-12,25-15,25-4
Do
18-jan-'18
20:30 Bravo 5 Nuvoc 4 VC Riethoven 2 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
0-4
21-25,17-25,20-25,14-25
Do
18-jan-'18
21:30 VC Primo 3 VC Primo 4 BVC Bergeijk 1 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
3-1
25-19,25-14,25-22,24-26
 
Ma
22-jan-'18
21:15 BVC Bergeijk 1 Antares 3 VC Primo 4 Sporthal De 3 Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
4-0
25-10,25-10,25-9,25-11
Wo
24-jan-'18
20:00 Nuvo'68 3 VC Riethoven 2 Bravo 5 Sporthal De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
3-1
25-21,19-25,25-22,25-16
Do
25-jan-'18
21:00 Bravo 4 VC Primo 3 VC-NatLab 3 Sporthal De Belleman
Bruninckxdal 2, Valkenswaard
1-3
18-25,28-30,20-25,25-19
 
Di
30-jan-'18
20:00 VC Primo 4 Nuvo'68 3 Bravo 5 Sporthal Den Ekkerman
Wal 150, Veldhoven
4-0
25-11,25-7,26-24,25-12
Wo
31-jan-'18
21:00 Nuvoc 4 Antares 3 VC Pieter Brueghel 2 * Sporthal Nuvoc
Korze 80, Veldhoven
2-2
25-15,25-9,16-25,17-25
Do
01-feb-'18
21:30 VC Primo 3 BVC Bergeijk 1 Nuvoc 4 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
2-2
25-14,18-25,25-22,23-25
 
Ma
19-feb-'18
21:15 BVC Bergeijk 1 Nuvoc 4 Bravo 5 Sporthal De 3 Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
4-0
25-10,25-16,25-7,25-14
Wo
21-feb-'18
20:00 Nuvo'68 3 Bravo 4 VC Primo 3 Sporthal De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
0-4
20-25,25-27,15-25,19-25
Do
22-feb-'18
20:30 Bravo 5 VC Primo 4 Nuvo'68 3 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
3-1
17-25,25-20,25-21,25-18
 
Di
27-feb-'18
20:00 VC Primo 4 Nuvoc 4 Antares 3 Sporthal Den Ekkerman
Wal 150, Veldhoven
4-0
25-21,25-13,25-22,25-12
Di
27-feb-'18
20:45 VC Riethoven 2 Bravo 5 BVC Bergeijk 2 Sporthal De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
1-3
14-25,25-17,22-25,15-25
Do
01-mrt-'18
21:00 Bravo 4 BVC Bergeijk 1 VC Riethoven 2 Sporthal De Belleman
Bruninckxdal 2, Valkenswaard
0-4
19-25,21-25,15-25,13-25
Do
01-mrt-'18
21:30 Antares 3 VC Primo 3 VVC Best 2 Sporthal De Tempel
Oudenaardepad 1, Eindhoven
0-4
13-25,19-25,13-25,13-25
 
Ma
12-mrt-'18
21:15 BVC Bergeijk 1 VC Riethoven 2 VC Primo 3 Sporthal De 3 Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
4-0
25-16,25-10,25-12,25-8
Wo
14-mrt-'18
20:00 Nuvo'68 3 Antares 3 VC Primo 4 Sporthal De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
4-0
25-18,25-18,25-22,25-19
Wo
14-mrt-'18
21:00 Nuvoc 4 Bravo 4 VC Riethoven 1 * Sporthal Nuvoc
Korze 80, Veldhoven
2-2
25-23,25-12,20-25,23-25
Do
15-mrt-'18
21:30 VC Primo 3 Bravo 5 Nuvoc 4 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
4-0
25-15,25-6,25-21,25-12
 
Di
20-mrt-'18
20:45 VC Riethoven 2 VC Primo 3 Bravo 4 Sporthal De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
0-4
23-25,10-25,15-25,4-25
Wo
21-mrt-'18
21:00 Nuvoc 4 Nuvo'68 3 VC Primo 2 * Sporthal Nuvoc
Korze 80, Veldhoven
3-1
23-25,25-16,25-18,25-23
Do
22-mrt-'18
20:30 Bravo 5 BVC Bergeijk 1 VC Riethoven 2 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
0-4
14-25,14-25,14-25,8-25
Do
22-mrt-'18
21:30 VC Primo 4 Antares 3 Nuvoc 4 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
4-0
25-21,25-20,25-23,25-16
 
Di
03-apr-'18
20:45 VC Riethoven 2 VC Primo 4 Bravo 4 Sporthal De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
1-3
12-25,25-15,15-25,12-25
Do
05-apr-'18
21:30 VC Primo 3 Nuvoc 4 BVC Bergeijk 1 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
2-2
23-25,20-25,25-11,25-21
 
Wo
11-apr-'18
20:00 Nuvo'68 3 VC Primo 3 Antares 3 Sporthal De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
0-4
7-25,10-25,8-25,5-25
Do
12-apr-'18
21:00 Bravo 4 VC Primo 4 BVC Bergeijk 1 Sporthal De Belleman
Bruninckxdal 2, Valkenswaard
2-2
18-25,25-13,21-25,25-20
Do
12-apr-'18
21:30 Antares 3 Bravo 5 Nuvo'68 3 Sporthal De Tempel
Oudenaardepad 1, Eindhoven
0-4
16-25,13-25,18-25,21-25
 
Di
17-apr-'18
20:00 VC Primo 4 BVC Bergeijk 1 Bravo 5 Sporthal Den Ekkerman
Wal 150, Veldhoven
0-4
16-25,19-25,26-28,13-25
Wo
18-apr-'18
21:00 Nuvoc 4 VC Riethoven 2 Tamar 2 * Sporthal Nuvoc
Korze 80, Veldhoven
4-0
25-17,25-9,25-17,25-12
Do
19-apr-'18
20:30 Bravo 5 Nuvo'68 3 Nuvoc 4 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
4-0
25-11,25-9,25-11,25-14
Do
19-apr-'18
21:30 Antares 3 Bravo 4 VVC Best 2 # Sporthal De Tempel
Oudenaardepad 1, Eindhoven
1-3
25-17,11-25,21-25,8-25
 
Di
24-apr-'18
20:45 VC Riethoven 2 Bravo 4 VC Primo 4 Sporthal De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
1-3
10-25,6-25,23-25,26-24

© 2002-2005 deBrouwer.org
© 2005-2023 TuxPower.nl
[7.0/ 20-nov-2023] database: 9-jun-2018
webmaster
KVK nr: 75303558