vcg heren recreanten competitie

Tussenstand Speeldata Downloads Links Routes Nieuws
volleybal

Speeldata - poule 2



teamnaam 1 # : scheidsrechter niet opgekomen * betekent spelen en fluiten
Datum Tijd Thuis Gast Scheids SporthalUitslag
Ma
03-okt-'22
21:00 VVC Best 2 Nuvoc 3 Tamar 2 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
0-4
12-25,9-25,7-25,14-25
Ma
03-okt-'22
21:15 VC Pieter Brueghel 2 VV Rooi 1 VVC Best 1 Sporthal De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
1-3
20-25,25-21,16-25,17-25
Di
04-okt-'22
19:30 VC Pegasus 1 VC Primo 3 VC-NatLab 1 Sporthuis Reusel
Schutsboom 1, Reusel
3-1
25-21,25-21,13-25,25-19
Wo
05-okt-'22
21:00 VC-NatLab 2 PBF Volleybal 3 VC Pieter Brueghel 2 Sporthal 't Hazzo
Prunellalaan 7, Waalre
2-2
25-18,25-22,20-25,19-25
 
Ma
10-okt-'22
21:00 VVC Best 2 VC-NatLab 2 VC Primo 3 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
0-4
19-25,20-25,20-25,17-25
Di
11-okt-'22
20:15 VV Rooi 1 Nuvoc 3 VVC Best 2 Sporthal de Streepen
Laan van Henkenshage 5, Sint Oedenrode
2-2
26-24,25-22,26-28,15-25
Do
13-okt-'22
21:00 VCE/PSV 3 VC Pegasus 1 PBF Volleybal 3 Fontys Sporthogeschool
Theo Koomenln 3, Eindhoven
2-2
25-19,25-20,17-25,13-25
Do
13-okt-'22
21:30 VC Primo 3 VC Pieter Brueghel 2 VC-NatLab 1 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
1-3
14-25,25-20,19-25,13-25
 
Di
18-okt-'22
19:30 VC Pegasus 1 VVC Best 2 Nuvoc 3 Sporthuis Reusel
Schutsboom 1, Reusel
4-0
25-21,25-21,25-8,25-19
Di
18-okt-'22
21:00 PBF Volleybal 3 VV Rooi 1 VC-NatLab 2 Sporthal De Tempel
Henegouwenlaan 2, Eindhoven
0-4
21-25,7-25,19-25,19-25
Wo
19-okt-'22
19:30 - 21:00 Nuvoc 3 VC Pieter Brueghel 2 VC Primo 3 Sporthal Nuvoc
Korze 80, Veldhoven
4-0
25-20,25-14,25-10,25-11
Wo
19-okt-'22
21:00 VC-NatLab 2 VCE/PSV 3 PBF Volleybal 3 Sporthal 't Hazzo
Prunellalaan 7, Waalre
1-3
23-25,17-25,19-25,25-23
 
Ma
31-okt-'22
21:15 VC Pieter Brueghel 2 PBF Volleybal 3 VCE/PSV 3 Sporthal De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
2-2
21-25,25-20,23-25,25-19
Di
01-nov-'22
19:30 VC Pegasus 1 Nuvoc 3 VC Primo 3 Sporthuis Reusel
Schutsboom 1, Reusel
0-4
14-25,22-25,20-25,15-25
Do
03-nov-'22
21:00 VCE/PSV 3 VV Rooi 1 VC Pegasus 1 Fontys Sporthogeschool
Theo Koomenln 3, Eindhoven
1-3
25-27,18-25,20-25,25-20
 
Ma
07-nov-'22
21:15 VC Pieter Brueghel 2 VC Pegasus 1 VV Rooi 1 # Sporthal De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
4-0
25-20,25-23,25-21,25-23
Di
08-nov-'22
21:00 PBF Volleybal 3 VC Primo 3 Nuvoc 3 Sporthal Tivoli
Geert Grootestraat 72 (Stratum), Eindhoven
4-0
25-23,25-21,25-14,25-15
Wo
09-nov-'22
21:00 Nuvoc 3 VC-NatLab 2 VC Bravo 3 Sporthal Nuvoc
Korze 80, Veldhoven
3-1
20-25,27-25,25-10,25-16
 
Ma
14-nov-'22
21:00 VVC Best 2 VC Pieter Brueghel 2 PBF Volleybal 3 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
0-4
19-25,6-25,19-25,23-25
Di
15-nov-'22
19:30 VC Pegasus 1 VC-NatLab 2 Nuvoc 4 Sporthuis Reusel
Schutsboom 1, Reusel
2-2
20-25,18-25,25-17,25-22
Di
15-nov-'22
21:00 PBF Volleybal 3 VCE/PSV 3 D.K.J.O. 1 Sporthal Tivoli
Geert Grootestraat 72 (Stratum), Eindhoven
3-1
18-25,25-19,25-13,25-20
Do
17-nov-'22
21:30 VC Primo 3 Nuvoc 3 VC Pegasus 1 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
0-4
12-25,7-25,7-25,9-25
 
Ma
21-nov-'22
21:00 VVC Best 2 PBF Volleybal 3 VCE/PSV 3 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
1-3
12-25,15-25,25-20,17-25
Di
22-nov-'22
20:15 VV Rooi 1 VC Pegasus 1 VVC Best 2 Sporthal de Streepen
Laan van Henkenshage 5, Sint Oedenrode
3-1
22-25,25-10,25-13,25-10
Do
24-nov-'22
21:00 VCE/PSV 3 VC Primo 3 VC-NatLab 2 Fontys Sporthogeschool
Theo Koomenln 3, Eindhoven
1-3
25-11,15-25,23-25,21-25
 
Ma
28-nov-'22
21:15 VC Pieter Brueghel 2 VCE/PSV 3 VC Primo 3 Sporthal De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
4-0
25-16,25-14,25-15,29-27
Wo
30-nov-'22
19:30 - 21:00 Nuvoc 3 PBF Volleybal 3 VC Pegasus 1 Sporthal Nuvoc
Korze 80, Veldhoven
3-1
25-20,23-25,25-17,25-8
Wo
30-nov-'22
21:00 VC-NatLab 2 VV Rooi 1 VC Pieter Brueghel 2 Sporthal 't Hazzo
Prunellalaan 7, Waalre
0-4
19-25,21-25,7-25,17-25
Do
01-dec-'22
21:30 VC Primo 3 VVC Best 2 Nuvoc 3 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
4-0
25-21,25-14,25-9,25-20
 
Di
06-dec-'22
20:15 VV Rooi 1 VC Primo 3 VVC Best 1 Sporthal de Streepen
Laan van Henkenshage 5, Sint Oedenrode
3-1
23-25,25-10,25-21,25-7
Di
06-dec-'22
21:00 PBF Volleybal 3 VC Pegasus 1 Nuvoc 3 Sporthal Tivoli
Geert Grootestraat 72 (Stratum), Eindhoven
2-2
25-17,13-25,25-18,17-25
Wo
07-dec-'22
21:00 VC-NatLab 2 VC Pieter Brueghel 2 VCE/PSV 3 Sporthal 't Hazzo
Prunellalaan 7, Waalre
1-3
22-25,23-25,12-25,25-14
Do
08-dec-'22
21:00 VCE/PSV 3 VVC Best 2 VC-NatLab 2 Fontys Sporthogeschool
Theo Koomenln 3, Eindhoven
3-1
25-22,25-18,20-25,25-22
 
Wo
14-dec-'22
19:30 - 21:00 Nuvoc 3 VCE/PSV 3 VC Bravo 2 Sporthal Nuvoc
Korze 80, Veldhoven
3-1
25-15,25-14,25-19,22-25
Do
15-dec-'22
21:30 VC Primo 3 VC-NatLab 2 ABC Volleybal 3 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
2-2
25-23,18-25,26-24,24-26
 
Di
20-dec-'22
(08-nov)
20:15 VV Rooi 1 VVC Best 2 VC Pieter Brueghel 2 Sporthal de Streepen
Laan van Henkenshage 5, Sint Oedenrode
4-0
25-11,25-13,25-10,25-23
 
Ma
09-jan-'23
21:00 VVC Best 2 VC Primo 3 Tamar 2 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
2-2
14-25,25-18,22-25,25-23
Do
12-jan-'23
21:00 VCE/PSV 3 PBF Volleybal 3 VC-NatLab 2 Fontys Sporthogeschool
Theo Koomenln 3, Eindhoven
2-2
25-23,25-14,17-25,24-26
 
Wo
18-jan-'23
21:00 VC-NatLab 2 VC Pegasus 1 VCE/PSV 3 Sporthal 't Hazzo
Prunellalaan 7, Waalre
0-4
21-25,21-25,14-25,21-25
 
Di
24-jan-'23
21:00 VC Pegasus 1 VCE/PSV 3 Nuvoc 3 Sporthuis Reusel
Schutsboom 1, Reusel
4-0
25-16,25-23,25-17,26-24
Di
24-jan-'23
21:00 PBF Volleybal 3 VC Pieter Brueghel 2 VC-NatLab 2 Sporthal Tivoli
Geert Grootestraat 72 (Stratum), Eindhoven
2-2
15-25,10-25,25-19,25-18
Wo
25-jan-'23
19:30 - 21:00 Nuvoc 3 VVC Best 2 VC Primo 3 Sporthal Nuvoc
Korze 80, Veldhoven
4-0
25-12,25-14,25-16,25-18
 
Di
31-jan-'23
(10-jan)
20:15 VV Rooi 1 VC Pieter Brueghel 2 VVC Best 2 Sporthal de Streepen
Laan van Henkenshage 5, Sint Oedenrode
4-0
25-14,25-18,25-17,25-20
Wo
01-feb-'23
21:00 Nuvoc 3 VC Pegasus 1 VC Primo 3 Sporthal Nuvoc
Korze 80, Veldhoven
2-2
25-22,22-25,18-25,25-13
Do
02-feb-'23
21:00 VCE/PSV 3 VC-NatLab 2 VC Pieter Brueghel 2 Fontys Sporthogeschool
Theo Koomenln 3, Eindhoven
2-2
22-25,25-17,25-22,21-25
Do
02-feb-'23
21:30 VC Primo 3 PBF Volleybal 3 VVC Best 2 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
1-3
20-25,25-20,15-25,18-25
 
Ma
06-feb-'23
21:00 VVC Best 2 VC Pegasus 1 VV Rooi 1 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
2-2
21-25,21-25,25-19,26-24
Ma
06-feb-'23
21:15 VC Pieter Brueghel 2 VC Primo 3 Tamar 2 Sporthal De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
1-3
22-25,22-25,25-21,23-25
Di
07-feb-'23
20:15 VV Rooi 1 PBF Volleybal 3 VC Pieter Brueghel 2 Sporthal de Streepen
Laan van Henkenshage 5, Sint Oedenrode
4-0
27-25,25-22,25-19,25-13
Wo
08-feb-'23
21:00 VC-NatLab 2 Nuvoc 3 VCE/PSV 3 Sporthal 't Hazzo
Prunellalaan 7, Waalre
0-4
15-25,17-25,4-25,11-25
 
Di
14-feb-'23
21:00 VC Pegasus 1 VV Rooi 1 VC Primo 3 Sporthuis Reusel
Schutsboom 1, Reusel
0-4
20-25,25-27,20-25,8-25
Do
16-feb-'23
21:00 VCE/PSV 3 Nuvoc 3 PBF Volleybal 3 Fontys Sporthogeschool
Theo Koomenln 3, Eindhoven
0-4
13-25,13-25,6-25,12-25
 
Wo
01-mrt-'23
21:00 VC-NatLab 2 VVC Best 2 PBF Volleybal 3 Sporthal 't Hazzo
Prunellalaan 7, Waalre
4-0
25-11,25-13,25-22,25-18
 
Ma
06-mrt-'23
21:15 VC Pieter Brueghel 2 VVC Best 2 VV Rooi 1 Sporthal De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
2-2
25-18,23-25,16-25,27-25
Di
07-mrt-'23
20:15 VV Rooi 1 VCE/PSV 3 VC Pieter Brueghel 2 Sporthal de Streepen
Laan van Henkenshage 5, Sint Oedenrode
4-0
25-22,25-8,25-11,25-15
Di
07-mrt-'23
21:00 PBF Volleybal 3 VC-NatLab 2 VC Aalst 1 Sporthal Tivoli
Geert Grootestraat 72 (Stratum), Eindhoven
4-0
25-22,25-16,30-28,25-15
Wo
08-mrt-'23
19:30 - 21:00 Nuvoc 3 VC Primo 3 VC Pegasus 1 Sporthal Nuvoc
Korze 80, Veldhoven
4-0
25-15,25-23,25-18,25-11
 
Ma
13-mrt-'23
21:00 VVC Best 2 VV Rooi 1 Nuvoc 3 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
0-4
17-25,13-25,19-25,12-25
Di
14-mrt-'23
21:00 VC Pegasus 1 PBF Volleybal 3 VCE/PSV 3 Sporthuis Reusel
Schutsboom 1, Reusel
0-4
23-25,23-25,18-25,19-25
Wo
15-mrt-'23
21:00 VC-NatLab 2 VC Primo 3 VC Pegasus 1 Sporthal 't Hazzo
Prunellalaan 7, Waalre
1-3
22-25,23-25,23-25,25-15
Do
16-mrt-'23
21:00 VCE/PSV 3 VC Pieter Brueghel 2 VC-NatLab 2 Fontys Sporthogeschool
Theo Koomenln 3, Eindhoven
1-3
16-25,22-25,21-25,25-14
 
Di
21-mrt-'23
20:15 VV Rooi 1 VC-NatLab 2 VC Pieter Brueghel 3 Sporthal de Streepen
Laan van Henkenshage 5, Sint Oedenrode
4-0
25-7,25-15,25-17,25-21
Di
21-mrt-'23
21:00 VC Pegasus 1 VC Pieter Brueghel 2 Nuvoc 3 Sporthuis Reusel
Schutsboom 1, Reusel
2-2
25-19,18-25,25-21,20-25
Di
21-mrt-'23
21:00 PBF Volleybal 3 VVC Best 2 VC Primo 3 Sporthal Tivoli
Geert Grootestraat 72 (Stratum), Eindhoven
4-0
25-11,25-21,25-21,25-13
 
Ma
27-mrt-'23
21:00 VVC Best 2 VCE/PSV 3 VV Rooi 1 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
4-0
25-18,25-18,25-16,25-20
Di
28-mrt-'23
21:00 PBF Volleybal 3 Nuvoc 3 VC-NatLab 2 Sporthal Tivoli
Geert Grootestraat 72 (Stratum), Eindhoven
0-4
15-25,24-26,22-25,16-25
Do
30-mrt-'23
(02-mrt)
21:30 VC Primo 3 VC Pegasus 1 Nuvoc 3 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
2-2
17-25,25-22,19-25,25-21
 
Ma
03-apr-'23
21:15 VC Pieter Brueghel 2 VC-NatLab 2 PBF Volleybal 3 Sporthal De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
3-1
17-25,25-17,25-15,25-23
Wo
05-apr-'23
19:30 - 21:00 Nuvoc 3 VV Rooi 1 VC Pegasus 1 Sporthal Nuvoc
Korze 80, Veldhoven
2-2
25-23,25-22,21-25,13-25
Do
06-apr-'23
21:30 VC Primo 3 VCE/PSV 3 VVC Best 2 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
3-1
25-20,25-6,23-25,25-17
 
Do
13-apr-'23
21:30 VC Primo 3 VV Rooi 1 PBF Volleybal 3 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
0-4
19-25,14-25,16-25,15-25
 
Ma
17-apr-'23
(16-jan)
21:15 VC Pieter Brueghel 2 Nuvoc 3 VV Rooi 1 Sporthal De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
2-2
30-28,13-25,11-25,25-19

© 2002-2005 deBrouwer.org
© 2005-2023 TuxPower.nl
[7.0/ 26-feb-2024] database: 21-apr-2023
webmaster
KVK nr: 75303558