Tussenstand Speeldata Downloads Links Routes Nieuws
volleybal
vcg heren recreanten competitie

Speeldata - poule 2

RaboClubSupport


FullLink
teamnaam 1 #: scheidsrechter niet opgekomen
* betekent spelen en fluiten
Datum Tijd Thuis Gast Scheids SporthalUitslag
Di
22-sep-'20
20:30 MVC de Hangar 2 VC Primo 3 Nuvoc 3 Sporthal Meerrijk de Hangar
Meerbos 4, Eindhoven
4-0
25-22,25-23,25-18,25-20
Do
24-sep-'20
21:00 VCE/PSV 3 VV Rooi 1 ABC Volleybal 3 # Fontys Sporthogeschool
Theo Koomenln 3, Eindhoven
0-4
20-25,23-25,25-27,21-25
 
Ma
28-sep-'20
21:15 VC Pieter Brueghel 3 VVC Best 2 VV Rooi 1 Sporthal De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
2-2
25-8,22-25,25-14,24-26
Di
29-sep-'20
20:00 VC Pegasus 1 VCE/PSV 3 VC ODI 2 Sporthuis Reusel
Schutsboom 1, Reusel
3-1
25-15,25-18,21-25,25-10
Di
29-sep-'20
20:15 VV Rooi 1 PBF Volleybal 3 VC Pieter Brueghel 4 Sporthal de Streepen
Laan van Henkenshage 5, Sint Oedenrode
0-4
24-26,14-25,18-25,23-25
Di
29-sep-'20
21:30 ABC Volleybal 3 VC-NatLab 2 VC Primo 3 Sporthal Frits Philips
Avignonlaan 1, Eindhoven
 
Wo
30-sep-'20
19:30 Nuvoc 3 MVC de Hangar 2 VC Riethoven 1 * Sporthal Nuvoc
Korze 80, Veldhoven
3-1
23-25,25-23,25-20,25-22
 
Ma
05-okt-'20
20:45 VVC Best 2 ABC Volleybal 3 MVC de Hangar 2 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
3-1
25-22,25-11,18-25,27-25
Di
06-okt-'20
21:00 PBF Volleybal 3 VC Pegasus 1 VC Primo 3 Sporthal Tivoli
Geert Grootestraat 72 (Stratum), Eindhoven
1-3
21-25,14-25,25-18,21-25
Wo
07-okt-'20
20:30 VC-NatLab 2 VV Rooi 1 VCE/PSV 3 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
0-4
18-25,16-25,17-25,18-25
Do
08-okt-'20
21:00 VCE/PSV 3 Nuvoc 3 VC-NatLab 2 Fontys Sporthogeschool
Theo Koomenln 3, Eindhoven
1-3
10-25,7-25,7-25,25-15
Do
08-okt-'20
21:30 VC Primo 3 VC Pieter Brueghel 3 PBF Volleybal 3 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
2-2
16-25,25-15,18-25,25-3
 
Ma
12-okt-'20
21:15 VC Pieter Brueghel 3 PBF Volleybal 3 VV Rooi 1 Sporthal De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
1-3
18-25,19-25,26-24,26-28
Di
13-okt-'20
20:00 VC Pegasus 1 Nuvoc 3 VC Primo 1 Sporthuis Reusel
Schutsboom 1, Reusel
 
Di
13-okt-'20
20:15 VV Rooi 1 MVC de Hangar 2 VC Pieter Brueghel 3 Sporthal de Streepen
Laan van Henkenshage 5, Sint Oedenrode
1-3
24-26,18-25,15-25,25-19
Di
13-okt-'20
21:30 ABC Volleybal 3 VCE/PSV 3 VC Primo 3 Sporthal Frits Philips
Avignonlaan 1, Eindhoven
 
Do
15-okt-'20
21:30 VC Primo 3 VC-NatLab 2 ABC Volleybal 3 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
 
 
Di
27-okt-'20
20:00 VC Pegasus 1 VC Primo 3 Nuvoc 3 Sporthuis Reusel
Schutsboom 1, Reusel
 
Di
27-okt-'20
20:30 MVC de Hangar 2 VC-NatLab 2 Tamar 2 Sporthal Meerrijk de Hangar
Meerbos 4, Eindhoven
 
Di
27-okt-'20
21:30 ABC Volleybal 3 VV Rooi 1 VC Pieter Brueghel 3 Sporthal Frits Philips
Avignonlaan 1, Eindhoven
 
Wo
28-okt-'20
21:30 Nuvoc 3 VVC Best 2 VCE/PSV 4 * Sporthal Nuvoc
Korze 80, Veldhoven
 
 
Ma
02-nov-'20
20:45 VVC Best 2 VC Pegasus 1 MVC de Hangar 2 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
Di
03-nov-'20
20:30 MVC de Hangar 2 ABC Volleybal 3 Nuvoc 3 Sporthal Meerrijk de Hangar
Meerbos 4, Eindhoven
 
Di
03-nov-'20
21:00 PBF Volleybal 3 VC Primo 3 VCE/PSV 3 Sporthal Tivoli
Geert Grootestraat 72 (Stratum), Eindhoven
 
Wo
04-nov-'20
19:30 Nuvoc 3 VV Rooi 1 VC Bravo 2 * Sporthal Nuvoc
Korze 80, Veldhoven
 
Do
05-nov-'20
21:00 VCE/PSV 3 VC Pieter Brueghel 3 PBF Volleybal 3 Fontys Sporthogeschool
Theo Koomenln 3, Eindhoven
 
 
Ma
09-nov-'20
20:45 VVC Best 2 PBF Volleybal 3 VC Primo 3 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
Ma
09-nov-'20
21:15 VC Pieter Brueghel 3 MVC de Hangar 2 VV Rooi 1 Sporthal De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
 
Di
10-nov-'20
20:00 VC Primo 3 VCE/PSV 3 VC-NatLab 2 Sporthal Den Ekkerman
Wal 150, Veldhoven
 
Di
10-nov-'20
20:15 VV Rooi 1 VC Pegasus 1 VVC Best 2 Sporthal de Streepen
Laan van Henkenshage 5, Sint Oedenrode
 
Wo
11-nov-'20
20:30 VC-NatLab 2 Nuvoc 3 ABC Volleybal 3 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
 
 
Di
17-nov-'20
20:30 MVC de Hangar 2 VCE/PSV 3 VC-NatLab 2 Sporthal Meerrijk de Hangar
Meerbos 4, Eindhoven
 
Di
17-nov-'20
21:30 ABC Volleybal 3 VC Primo 3 VC Pieter Brueghel 3 Sporthal Frits Philips
Avignonlaan 1, Eindhoven
 
Wo
18-nov-'20
19:30 Nuvoc 3 PBF Volleybal 3 VV Rooi 2 * Sporthal Nuvoc
Korze 80, Veldhoven
 
Wo
18-nov-'20
20:30 VC-NatLab 2 VVC Best 2 VC Pegasus 1 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
 
 
Di
24-nov-'20
20:00 VC Pegasus 1 ABC Volleybal 3 VC ODI 2 Sporthuis Reusel
Schutsboom 1, Reusel
 
Di
24-nov-'20
20:15 VV Rooi 1 VC Pieter Brueghel 3 VVC Best 2 Sporthal de Streepen
Laan van Henkenshage 5, Sint Oedenrode
 
Di
24-nov-'20
21:00 PBF Volleybal 3 VC-NatLab 2 Nuvoc 3 Sporthal Tivoli
Geert Grootestraat 72 (Stratum), Eindhoven
 
 
Ma
30-nov-'20
20:45 VVC Best 2 VC Primo 3 MVC de Hangar 2 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
Di
01-dec-'20
20:30 MVC de Hangar 2 VC Pegasus 1 VC-NatLab 2 Sporthal Meerrijk de Hangar
Meerbos 4, Eindhoven
 
Di
01-dec-'20
21:30 ABC Volleybal 3 Nuvoc 3 VVC Best 2 Sporthal Frits Philips
Avignonlaan 1, Eindhoven
 
Wo
02-dec-'20
20:30 VC-NatLab 2 VC Pieter Brueghel 3 VCE/PSV 3 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
 
Do
03-dec-'20
21:00 VCE/PSV 3 PBF Volleybal 3 ABC Volleybal 3 Fontys Sporthogeschool
Theo Koomenln 3, Eindhoven
 
 
Ma
07-dec-'20
20:45 VVC Best 2 MVC de Hangar 2 VV Rooi 1 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
Ma
07-dec-'20
21:15 VC Pieter Brueghel 3 VC Pegasus 1 PBF Volleybal 3 Sporthal De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
 
Di
08-dec-'20
21:00 PBF Volleybal 3 ABC Volleybal 3 VC-NatLab 2 Sporthal Tivoli
Geert Grootestraat 72 (Stratum), Eindhoven
 
Wo
09-dec-'20
20:30 VC-NatLab 2 VCE/PSV 3 VC ODI 3 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
 
Di
10-dec-'20
(08-dec)
21:30 VC Primo 3 Nuvoc 3 VVC Best 2 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
 
 
Di
15-dec-'20
21:00 PBF Volleybal 3 MVC de Hangar 2 D.K.J.O. 1 Sporthal Tivoli
Geert Grootestraat 72 (Stratum), Eindhoven
 
Wo
16-dec-'20
21:30 Nuvoc 3 VC Pieter Brueghel 3 VC ODI 2 * Sporthal Nuvoc
Korze 80, Veldhoven
 
Do
17-dec-'20
21:00 VCE/PSV 3 VVC Best 2 PBF Volleybal 3 Fontys Sporthogeschool
Theo Koomenln 3, Eindhoven
 
Do
17-dec-'20
21:30 VC Primo 3 VV Rooi 1 Nuvoc 3 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
 
 
Ma
11-jan-'21
21:15 VC Pieter Brueghel 3 ABC Volleybal 3 MVC de Hangar 2 Sporthal De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
 
Di
12-jan-'21
20:00 VC Pegasus 1 VC-NatLab 2 VC Primo 3 Sporthuis Reusel
Schutsboom 1, Reusel
 
Di
12-jan-'21
20:15 VV Rooi 1 VVC Best 2 VC Pieter Brueghel 3 Sporthal de Streepen
Laan van Henkenshage 5, Sint Oedenrode
 

© 2002-2005 deBrouwer.org
© 2005-2021 TuxPower.nl
[6.3/ 21-okt-2021] database: 6-jan-2021
webmaster
KVK nr: 75303558