Tussenstand Speeldata Downloads Links Routes Nieuws
volleybal
vcg heren recreanten competitie

Speeldata - poule 2



FullLink
teamnaam 1 #: scheidsrechter niet opgekomen
* betekent spelen en fluiten
Datum Tijd Thuis Gast Scheids SporthalUitslag
Di
25-sep-'18
20:30 VV Rooi 1 Tamar 2 VC Primo 2 # Sporthal de Streepen
Laan van Henkenshage 5, Sint Oedenrode
2-2
24-26,25-22,22-25,25-17
Di
25-sep-'18
20:45 VC Riethoven 1 VVC Best 1 VC Bravo 2 Sporthal De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
0-4
11-25,13-25,14-25,21-25
Wo
26-sep-'18
19:30 Nuvoc 3 VC Pegasus 1 VVC Best 2 * Sporthal Nuvoc
Korze 80, Veldhoven
1-3
16-25,21-25,25-17,23-25
Do
27-sep-'18
19:30 - 21:00 MVC de Hangar 2 VC-NatLab 2 Nuvoc 3 Sporthal Meerrijk de Hangar
Meerbos 4, Eindhoven
2-2
24-26,25-14,20-25,25-22
 
Di
09-okt-'18
21:00 VC Pegasus 1 VC Riethoven 1 VC ODI 2 Sporthuis Reusel
Schutsboom 1, Reusel
3-1
25-15,26-24,25-18,21-25
Wo
10-okt-'18
20:00 Tamar 2 MVC de Hangar 2 VC Primo 2 Tennishal Eindhoven-Noord
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
3-1
25-19,18-25,25-15,25-20
Do
11-okt-'18
21:30 VC Primo 2 VV Rooi 1 VC-NatLab 2 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
1-3
24-26,16-25,13-25,25-20
 
Di
23-okt-'18
20:30 VV Rooi 1 MVC de Hangar 2 VVC Best 1 Sporthal de Streepen
Laan van Henkenshage 5, Sint Oedenrode
4-0
25-13,25-16,25-13,25-17
Di
23-okt-'18
21:00 VC Pegasus 1 VC Primo 2 VC ODI 2 Sporthuis Reusel
Schutsboom 1, Reusel
1-3
17-25,25-19,18-25,18-25
Wo
24-okt-'18
20:30 VC-NatLab 2 Tamar 2 VC Riethoven 1 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
1-3
23-25,25-17,15-25,20-25
Wo
24-okt-'18
21:30 VVC Best 1 Nuvoc 3 VV Rooi 1 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
4-0
25-21,25-17,25-8,25-22
 
Di
30-okt-'18
20:45 VC Riethoven 1 VC Primo 2 VC-NatLab 2 Sporthal De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
1-3
7-25,14-25,25-14,14-25
Wo
31-okt-'18
20:30 VC-NatLab 2 VC Pegasus 1 MVC de Hangar 2 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
2-2
25-13,22-25,22-25,25-19
Wo
31-okt-'18
21:00 Nuvoc 3 VV Rooi 1 Nuvo'68 3 * Sporthal Nuvoc
Korze 80, Veldhoven
2-2
25-13,23-25,23-25,25-15
Do
01-nov-'18
19:30 - 21:00 MVC de Hangar 2 VVC Best 1 Nuvoc 3 Sporthal Meerrijk de Hangar
Meerbos 4, Eindhoven
1-3
21-25,25-17,9-25,8-25
 
Di
06-nov-'18
20:45 VC Riethoven 1 VC-NatLab 2 VC Bravo 2 Sporthal De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
0-4
9-25,17-25,23-25,19-25
Wo
07-nov-'18
21:30 Tamar 2 VC Pegasus 1 VC Primo 2 Tennishal Eindhoven-Noord
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
4-0
25-14,25-20,25-8,25-18
Do
08-nov-'18
21:30 VC Primo 2 Nuvoc 3 Tamar 2 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
2-2
20-25,25-14,25-12,25-27
 
Wo
14-nov-'18
19:30 Nuvoc 3 Tamar 2 VML/Drukkerij VGA 1 * Sporthal Nuvoc
Korze 80, Veldhoven
1-3
25-19,15-25,18-25,26-28
Wo
14-nov-'18
21:30 VVC Best 1 VV Rooi 1 VC Primo 2 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
2-2
16-25,25-21,25-18,20-22
 
Di
20-nov-'18
20:30 VV Rooi 1 VC Riethoven 1 VC Pieter Brueghel 2 Sporthal de Streepen
Laan van Henkenshage 5, Sint Oedenrode
4-0
25-11,25-17,25-12,25-17
Wo
21-nov-'18
20:00 Tamar 2 VVC Best 1 MVC de Hangar 2 Tennishal Eindhoven-Noord
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
1-3
25-16,22-25,18-25,17-25
Do
22-nov-'18
19:30 - 21:00 MVC de Hangar 2 VC Primo 2 VC-NatLab 2 Sporthal Meerrijk de Hangar
Meerbos 4, Eindhoven
0-4
20-25,19-25,13-25,20-25
 
Di
27-nov-'18
21:00 VC Pegasus 1 VVC Best 1 VC Primo 1 Sporthuis Reusel
Schutsboom 1, Reusel
1-3
25-17,21-25,19-25,11-25
Wo
28-nov-'18
20:30 VC-NatLab 2 VV Rooi 1 MVC de Hangar 2 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
0-4
19-25,14-25,15-25,15-25
Wo
28-nov-'18
21:00 Nuvoc 3 VC Riethoven 1 't Bazarke 1 * Sporthal Nuvoc
Korze 80, Veldhoven
4-0
25-13,33-31,25-18,25-15
 
Di
04-dec-'18
20:45 VC Riethoven 1 MVC de Hangar 2 Nuvoc 3 Sporthal De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
1-3
22-25,19-25,25-15,21-25
Do
06-dec-'18
21:30 VC Primo 2 VC-NatLab 2 Tamar 2 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
4-0
25-21,25-18,25-23,25-17
 
Di
11-dec-'18
21:00 VC Pegasus 1 MVC de Hangar 2 VC ODI 2 Sporthuis Reusel
Schutsboom 1, Reusel
1-3
19-25,16-25,18-25,25-23
Wo
12-dec-'18
21:30 VVC Best 1 VC Primo 2 VV Rooi 1 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
2-2
20-25,25-20,25-23,13-25
Wo
12-dec-'18
21:30 Tamar 2 VC Riethoven 1 VC-NatLab 3 * Tennishal Eindhoven-Noord
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
4-0
25-16,25-6,25-16,25-3
 
Wo
19-dec-'18
20:30 VC-NatLab 2 Nuvoc 3 VC Riethoven 1 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
3-1
25-17,28-26,25-22,20-25
 
Di
08-jan-'19
20:00 VC Primo 2 Tamar 2 MVC de Hangar 2 Sporthal Den Ekkerman
Wal 150, Veldhoven
3-1
25-16,19-25,25-23,25-16
Di
08-jan-'19
20:30 VV Rooi 1 VC Pegasus 1 VVC Best 1 Sporthal de Streepen
Laan van Henkenshage 5, Sint Oedenrode
4-0
25-15,25-19,25-12,25-8
Wo
09-jan-'19
21:30 VVC Best 1 VC-NatLab 2 VV Rooi 1 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
4-0
25-18,25-18,25-17,25-19
Do
10-jan-'19
19:30 - 21:00 MVC de Hangar 2 Nuvoc 3 VC Primo 1 * Sporthal Meerrijk de Hangar
Meerbos 4, Eindhoven
0-4
13-25,22-25,23-25,4-10
 
Di
22-jan-'19
20:45 VC Riethoven 1 Nuvoc 3 VC Bravo 2 Sporthal De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
0-4
20-25,15-25,19-25,14-25
Wo
23-jan-'19
20:00 Tamar 2 VV Rooi 1 VC Primo 2 Tennishal Eindhoven-Noord
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
4-0
25-15,25-20,25-17,26-24
 
Di
29-jan-'19
20:30 VV Rooi 1 VC-NatLab 2 VVC Best 1 Sporthal de Streepen
Laan van Henkenshage 5, Sint Oedenrode
4-0
25-20,25-16,25-12,25-11
Wo
30-jan-'19
21:00 Nuvoc 3 VC Primo 2 MVC de Hangar 2 Sporthal Nuvoc
Korze 80, Veldhoven
3-1
21-25,25-23,25-13,25-18
Wo
30-jan-'19
21:30 VVC Best 1 VC Riethoven 1 VV Rooi 1 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
4-0
25-9,25-3,25-15,25-11
Do
31-jan-'19
19:30 - 21:00 MVC de Hangar 2 VC Pegasus 1 Nuvoc 3 Sporthal Meerrijk de Hangar
Meerbos 4, Eindhoven
2-2
25-15,16-25,16-25,25-20
 
Di
05-feb-'19
21:00 VC Pegasus 1 Nuvoc 3 VC Primo 1 Sporthuis Reusel
Schutsboom 1, Reusel
3-1
25-22,25-21,25-16,20-25
Wo
06-feb-'19
20:30 VC-NatLab 2 VC Primo 2 VC Riethoven 1 # Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
0-4
26-28,25-27,16-25,23-25
 
Di
12-feb-'19
20:45 VC Riethoven 1 VC Pegasus 1 MVC de Hangar 1 Sporthal De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
0-4
21-25,16-25,17-25,11-25
Wo
13-feb-'19
19:30 Nuvoc 3 MVC de Hangar 2 VC Primo 3 * Sporthal Nuvoc
Korze 80, Veldhoven
3-1
27-29,25-13,25-15,25-21
Wo
13-feb-'19
21:30 Tamar 2 VC-NatLab 2 VC Primo 2 Tennishal Eindhoven-Noord
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
4-0
25-7,25-17,25-22,25-17
Do
14-feb-'19
21:30 VC Primo 2 VVC Best 1 Tamar 2 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
3-1
21-25,25-13,25-10,25-20
 
Di
19-feb-'19
21:00 VC Pegasus 1 VV Rooi 1 Nuvoc 3 Sporthuis Reusel
Schutsboom 1, Reusel
1-3
20-25,25-20,12-25,17-25
Wo
20-feb-'19
20:30 VC-NatLab 2 MVC de Hangar 2 VC Pegasus 1 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
2-2
25-21,26-24,27-29,22-25
Wo
20-feb-'19
21:30 VVC Best 1 Tamar 2 VC Primo 2 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
1-3
26-24,25-27,22-25,15-25
 
Di
26-feb-'19
20:30 VV Rooi 1 VVC Best 1 VCE/PSV 1 Sporthal de Streepen
Laan van Henkenshage 5, Sint Oedenrode
4-0
25-17,25-16,25-18,25-18
Wo
27-feb-'19
21:30 Tamar 2 VC Primo 2 Kaboem 1 Tennishal Eindhoven-Noord
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
4-0
25-19,25-19,28-26,25-22
Do
28-feb-'19
19:30 - 21:00 MVC de Hangar 2 VC Riethoven 1 VC-NatLab 2 # Sporthal Meerrijk de Hangar
Meerbos 4, Eindhoven
4-0
26-24,25-12,25-15,25-19
 
Wo
13-mrt-'19
20:30 VC-NatLab 2 VVC Best 1 VC Riethoven 1 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
0-4
18-25,16-25,16-25,21-25
 
Di
19-mrt-'19
20:00 VC Primo 2 VC Pegasus 1 MVC de Hangar 2 Sporthal Den Ekkerman
Wal 150, Veldhoven
3-1
25-19,25-13,22-25,25-21
Di
19-mrt-'19
20:45 VC Riethoven 1 Tamar 2 Nuvoc 3 # Sporthal De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
0-4
21-25,11-25,25-27,17-25
Wo
20-mrt-'19
21:00 Nuvoc 3 VC-NatLab 2 VC Bravo 5 * Sporthal Nuvoc
Korze 80, Veldhoven
4-0
27-25,25-14,25-16,25-21
 
Di
26-mrt-'19
20:30 VV Rooi 1 VC Primo 2 VVC Best 1 Sporthal de Streepen
Laan van Henkenshage 5, Sint Oedenrode
3-1
25-17,25-23,19-25,25-16
 
Di
02-apr-'19
20:00 VC Primo 2 MVC de Hangar 2 Tamar 2 Sporthal Den Ekkerman
Wal 150, Veldhoven
4-0
25-11,25-12,25-15,25-12
Di
02-apr-'19
20:45 VC Riethoven 1 VV Rooi 1 VC-NatLab 2 Sporthal De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
0-4
22-25,11-25,15-25,20-25
Wo
03-apr-'19
20:00 Tamar 2 Nuvoc 3 VC ODI 2 * Tennishal Eindhoven-Noord
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
2-2
25-19,25-14,19-25,23-25
Wo
03-apr-'19
(27-mrt)
21:30 VVC Best 1 VC Pegasus 1 VV Rooi 1 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
3-1
25-20,16-25,25-20,25-13
 
Di
09-apr-'19
21:00 VC Pegasus 1 Tamar 2 VC ODI 2 Sporthuis Reusel
Schutsboom 1, Reusel
1-3
13-25,25-17,24-26,21-25
Wo
10-apr-'19
19:30 Nuvoc 3 VVC Best 1 VC Bravo 4 * Sporthal Nuvoc
Korze 80, Veldhoven
3-1
25-22,18-25,25-23,25-23
Wo
10-apr-'19
20:30 VC-NatLab 2 VC Riethoven 1 MVC de Hangar 2 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
4-0
25-15,25-18,25-13,25-17
Do
11-apr-'19
19:30 - 21:00 MVC de Hangar 2 VV Rooi 1 Kaboem 1 * Sporthal Meerrijk de Hangar
Meerbos 4, Eindhoven
0-4
18-25,12-25,9-25,11-25
 
Di
16-apr-'19
20:30 VV Rooi 1 Nuvoc 3 VVC Best 1 Sporthal de Streepen
Laan van Henkenshage 5, Sint Oedenrode
4-0
25-15,25-16,25-19,25-18
Di
16-apr-'19
21:00 VC Pegasus 1 VC-NatLab 2 VC Primo 1 Sporthuis Reusel
Schutsboom 1, Reusel
2-2
23-25,14-25,26-24,25-23
Wo
17-apr-'19
21:30 VVC Best 1 MVC de Hangar 2 VC Primo 2 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
4-0
25-17,25-14,25-22,25-17
Do
18-apr-'19
21:30 VC Primo 2 VC Riethoven 1 Tamar 2 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
3-1
25-20,25-10,25-20,19-25
 
Do
09-mei-'19
(28-mrt)
19:30 - 21:00 MVC de Hangar 2 Tamar 2 VC-NatLab 2 Sporthal Meerrijk de Hangar
Meerbos 4, Eindhoven
2-2
18-25,25-22,25-20,20-25

© 2002-2005 deBrouwer.org
© 2005-2019 TuxPower.nl
[6.2/ 19-nov-2019] database: 20-mei-2019
webmaster