Tussenstand Speeldata Downloads Links Routes Nieuws
volleybal
vcg heren recreanten competitie

Speeldata - poule 1

Let op: Definitieve versie met wijzigingen (laatste van 26 september) in data, tijden en scheidsrechters



FullLink
teamnaam 1 #: scheidsrechter niet opgekomen
* betekent spelen en fluiten
Datum Tijd Thuis Gast Scheids SporthalUitslag
Do
28-sep-'17
21:30 Antares 1 VVC Best 1 Tamar 2 Sporthal De Tempel
Oudenaardepad 1, Eindhoven
3-1
25-12,19-25,25-17,25-18
 
Wo
04-okt-'17
21:00 VC Libra Bladel 1 MVC de Hangar 1 VC Pegasus 1 Sporthal Eureka
Kerkstraat 23, Hapert
4-0
26-24,25-19,31-29,25-22
Do
05-okt-'17
20:30 Bravo 3 VVC Best 1 D.K.J.O. 1 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
2-2
25-12,20-25,24-26,25-17
Do
05-okt-'17
21:00 VCE/PSV 2 VC Geldrop 1 VC Blokkart 2 # Fontys Sporthogeschool
Theo Koomenln 3, Eindhoven
1-3
25-15,20-25,26-28,22-25
 
Wo
11-okt-'17
21:00 't Bazarke 1 Bravo 3 VC ODI 2 Sporthal Eureka
Kerkstraat 23, Hapert
3-1
25-16,25-16,25-16,17-25
Wo
11-okt-'17
21:30 VVC Best 1 VC Geldrop 1 MVC de Hangar 1 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
1-3
25-20,16-25,20-25,26-28
Do
12-okt-'17
21:00 MVC de Hangar 1 Antares 1 VVC Best 1 Sporthal Meerrijk de Hangar
Meerbos 4, Eindhoven
4-0
25-14,25-20,25-21,25-9
Do
12-okt-'17
21:00 VCE/PSV 2 D.K.J.O. 1 Tamar 2 Fontys Sporthogeschool
Theo Koomenln 3, Eindhoven
1-3
6-25,10-25,21-25,25-19
 
Di
24-okt-'17
21:00 VC Geldrop 1 't Bazarke 1 D.K.J.O. 1 Sporthal de Kievit
Linze 14, Geldrop
2-2
27-29,25-13,23-25,25-19
Wo
25-okt-'17
20:30 D.K.J.O. 1 MVC de Hangar 1 Bravo 3 Sporthal De Weyer
Heer van Scherpenzeelweg 22, Mierlo
1-3
22-25,15-25,9-25,25-14
Wo
25-okt-'17
21:30 VVC Best 1 VC Libra Bladel 1 Antares 1 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
0-4
17-25,16-25,14-25,13-25
Do
26-okt-'17
20:30 Bravo 3 VCE/PSV 2 Tamar 1 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
3-1
25-17,21-25,26-24,25-21
 
Wo
01-nov-'17
21:00 't Bazarke 1 VCE/PSV 2 Bravo 1 # Sporthal Eureka
Kerkstraat 23, Hapert
4-0
25-21,25-21,25-12,25-18
Wo
01-nov-'17
21:00 VC Libra Bladel 1 VC Geldrop 1 VC ODI 1 Sporthal Eureka
Kerkstraat 23, Hapert
4-0
25-17,25-16,25-15,25-21
Do
02-nov-'17
21:30 Antares 1 D.K.J.O. 1 VVC Best 1 # Sporthal De Tempel
Oudenaardepad 1, Eindhoven
1-3
19-25,25-14,23-25,20-25
 
Di
07-nov-'17
21:00 VC Geldrop 1 Bravo 3 D.K.J.O. 1 Sporthal de Kievit
Linze 14, Geldrop
3-1
19-25,25-15,25-15,25-13
Wo
08-nov-'17
21:00 't Bazarke 1 Antares 1 VC ODI 2 Sporthal Eureka
Kerkstraat 23, Hapert
1-3
17-25,20-25,21-25,25-20
Do
09-nov-'17
21:00 MVC de Hangar 1 VVC Best 1 Nuvoc 2 Sporthal Meerrijk de Hangar
Meerbos 4, Eindhoven
4-0
25-20,25-21,28-26,25-18
Do
09-nov-'17
21:00 VCE/PSV 2 VC Libra Bladel 1 VC Geldrop 1 Fontys Sporthogeschool
Theo Koomenln 3, Eindhoven
0-4
20-25,11-25,21-25,13-24
 
Di
14-nov-'17
21:00 VC Geldrop 1 MVC de Hangar 1 VCE/PSV 2 Sporthal de Kievit
Linze 14, Geldrop
0-4
16-25,12-25,24-26,14-25
Wo
15-nov-'17
20:30 D.K.J.O. 1 't Bazarke 1 Bravo 3 Sporthal De Weyer
Heer van Scherpenzeelweg 22, Mierlo
2-2
25-20,20-25,15-25,25-21
Do
16-nov-'17
20:30 Bravo 3 VC Libra Bladel 1 VC Geldrop 1 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
2-2
22-25,25-20,25-17,13-25
 
Wo
22-nov-'17
20:30 D.K.J.O. 1 VC Geldrop 1 VCE/PSV 2 Sporthal De Weyer
Heer van Scherpenzeelweg 22, Mierlo
1-3
19-25,25-22,9-25,20-25
Wo
22-nov-'17
21:30 VVC Best 1 't Bazarke 1 Antares 1 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
1-3
20-25,7-25,22-25,25-23
 
Do
30-nov-'17
20:30 Bravo 3 D.K.J.O. 1 VC Geldrop 1 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
2-2
23-25,25-19,12-25,25-22
Do
30-nov-'17
21:00 MVC de Hangar 1 VCE/PSV 2 't Bazarke 1 Sporthal Meerrijk de Hangar
Meerbos 4, Eindhoven
4-0
25-14,25-15,25-19,25-16
 
Wo
06-dec-'17
20:30 D.K.J.O. 1 VC Libra Bladel 1 VCE/PSV 2 Sporthal De Weyer
Heer van Scherpenzeelweg 22, Mierlo
4-0
25-12,25-20,25-18,25-16
Wo
06-dec-'17
21:00 't Bazarke 1 MVC de Hangar 1 VC Primo 1 Sporthal Eureka
Kerkstraat 23, Hapert
0-4
18-25,22-25,13-25,14-25
Do
07-dec-'17
21:00 VCE/PSV 2 VVC Best 1 D.K.J.O. 1 Fontys Sporthogeschool
Theo Koomenln 3, Eindhoven
3-1
25-17,25-17,25-21,21-25
Do
07-dec-'17
21:30 Antares 1 Bravo 3 VC Geldrop 1 Sporthal De Tempel
Oudenaardepad 1, Eindhoven
3-1
25-18,25-23,25-19,22-25
 
Di
12-dec-'17
21:00 VC Geldrop 1 Antares 1 VCE/PSV 2 Sporthal de Kievit
Linze 14, Geldrop
3-1
17-25,25-21,25-23,25-18
Wo
13-dec-'17
21:00 VC Libra Bladel 1 't Bazarke 1 VC Pegasus 1 Sporthal Eureka
Kerkstraat 23, Hapert
0-4
22-25,21-25,17-25,22-25
Wo
13-dec-'17
21:30 VVC Best 1 D.K.J.O. 1 MVC de Hangar 1 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
1-3
26-24,24-26,21-25,15-25
Do
14-dec-'17
21:00 MVC de Hangar 1 Bravo 3 VVC Best 1 Sporthal Meerrijk de Hangar
Meerbos 4, Eindhoven
3-1
20-25,25-15,26-24,25-15
 
Do
21-dec-'17
21:30 Antares 1 VCE/PSV 2 Tamar 2 Sporthal De Tempel
Oudenaardepad 1, Eindhoven
2-2
20-25,25-23,25-22,23-25
 
Wo
10-jan-'18
21:00 VC Libra Bladel 1 Antares 1 VC ODI 2 Sporthal Eureka
Kerkstraat 23, Hapert
3-1
25-14,20-25,25-21,25-21
 
Wo
24-jan-'18
21:00 't Bazarke 1 D.K.J.O. 1 MVC de Hangar 1 Sporthal Eureka
Kerkstraat 23, Hapert
1-3
16-25,25-22,11-25,15-25
Do
25-jan-'18
20:30 Bravo 3 VC Geldrop 1 't Bazarke 1 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
1-3
25-23,14-25,23-25,19-25
Do
25-jan-'18
21:00 MVC de Hangar 1 VC Libra Bladel 1 VVC Best 1 Sporthal Meerrijk de Hangar
Meerbos 4, Eindhoven
2.5-1.5
25-18,25-11,18-23,0-0
Do
25-jan-'18
21:00 VCE/PSV 2 Antares 1 VC-NatLab 2 # Fontys Sporthogeschool
Theo Koomenln 3, Eindhoven
2-2
18-25,25-27,25-22,25-23
 
Wo
31-jan-'18
20:30 D.K.J.O. 1 VCE/PSV 2 Bravo 3 Sporthal De Weyer
Heer van Scherpenzeelweg 22, Mierlo
4-0
25-19,25-13,25-21,25-13
Wo
31-jan-'18
21:00 VC Libra Bladel 1 VVC Best 1 VC ODI 1 Sporthal Eureka
Kerkstraat 23, Hapert
4-0
25-22,25-13,25-8,25-12
Do
01-feb-'18
20:30 Bravo 3 't Bazarke 1 D.K.J.O. 1 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
1-3
21-25,20-25,18-25,25-21
Do
01-feb-'18
21:30 Antares 1 MVC de Hangar 1 VC Geldrop 1 Sporthal De Tempel
Oudenaardepad 1, Eindhoven
2-2
12-25,26-24,25-22,23-25
 
Di
06-feb-'18
21:00 VC Geldrop 1 VCE/PSV 2 Bravo 3 Sporthal de Kievit
Linze 14, Geldrop
2-2
19-25,28-26,18-25,25-19
Wo
07-feb-'18
21:30 VVC Best 1 MVC de Hangar 1 Antares 1 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
0-4
19-25,19-25,21-25,14-25
 
Wo
21-feb-'18
20:30 D.K.J.O. 1 Bravo 3 VCE/PSV 2 Sporthal De Weyer
Heer van Scherpenzeelweg 22, Mierlo
4-0
25-23,25-12,25-18,25-10
Wo
21-feb-'18
21:00 't Bazarke 1 VVC Best 1 Bravo 1 Sporthal Eureka
Kerkstraat 23, Hapert
1-3
23-25,17-25,23-25,25-10
Do
22-feb-'18
21:00 MVC de Hangar 1 VC Geldrop 1 't Bazarke 1 Sporthal Meerrijk de Hangar
Meerbos 4, Eindhoven
4-0
25-12,25-17,25-12,25-13
Do
22-feb-'18
21:30 Antares 1 VC Libra Bladel 1 D.K.J.O. 1 Sporthal De Tempel
Oudenaardepad 1, Eindhoven
3-1
25-19,25-17,25-23,11-25
 
Di
27-feb-'18
21:00 VC Geldrop 1 VVC Best 1 VCE/PSV 1 Sporthal de Kievit
Linze 14, Geldrop
3-1
25-10,20-25,25-22,25-20
Wo
28-feb-'18
21:00 't Bazarke 1 VC Libra Bladel 1 VC ODI 1 # Sporthal Eureka
Kerkstraat 23, Hapert
2-2
25-15,25-22,25-27,18-25
Do
01-mrt-'18
20:30 Bravo 3 Antares 1 VC Geldrop 1 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
3-1
25-14,25-23,25-17,9-25
Do
01-mrt-'18
21:00 VCE/PSV 2 MVC de Hangar 1 D.K.J.O. 1 Fontys Sporthogeschool
Theo Koomenln 3, Eindhoven
0-4
14-25,17-25,16-25,26-28
 
Wo
07-mrt-'18
21:00 VC Libra Bladel 1 D.K.J.O. 1 VC ODI 1 Sporthal Eureka
Kerkstraat 23, Hapert
1-3
18-25,22-25,21-25,25-23
Do
08-mrt-'18
21:00 VCE/PSV 2 Bravo 3 VC Libra Bladel 1 Fontys Sporthogeschool
Theo Koomenln 3, Eindhoven
0-4
21-25,20-25,15-25,17-25
Do
08-mrt-'18
21:30 Antares 1 VC Geldrop 1 VC Pieter Brueghel 2 Sporthal De Tempel
Oudenaardepad 1, Eindhoven
2-2
22-25,25-16,21-25,25-18
 
Wo
14-mrt-'18
21:00 VC Libra Bladel 1 Bravo 3 MVC de Hangar 1 Sporthal Eureka
Kerkstraat 23, Hapert
2-2
21-25,25-13,25-18,22-25
Wo
14-mrt-'18
21:30 VVC Best 1 VCE/PSV 2 Antares 1 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
0-4
23-25,18-25,21-25,18-25
Do
15-mrt-'18
21:00 MVC de Hangar 1 D.K.J.O. 1 VVC Best 1 Sporthal Meerrijk de Hangar
Meerbos 4, Eindhoven
4-0
25-7,25-15,25-20,26-24
Do
15-mrt-'18
21:30 Antares 1 't Bazarke 1 VC Geldrop 1 Sporthal De Tempel
Oudenaardepad 1, Eindhoven
4-0
25-22,25-13,25-22,25-16
 
Wo
21-mrt-'18
20:30 D.K.J.O. 1 VVC Best 1 Bravo 3 Sporthal De Weyer
Heer van Scherpenzeelweg 22, Mierlo
3-1
25-16,25-21,25-16,14-25
Wo
21-mrt-'18
21:00 't Bazarke 1 VC Geldrop 1 VC ODI 1 Sporthal Eureka
Kerkstraat 23, Hapert
1-3
20-25,22-25,15-25,25-16
 
Wo
04-apr-'18
20:30 D.K.J.O. 1 Antares 1 VCE/PSV 2 Sporthal De Weyer
Heer van Scherpenzeelweg 22, Mierlo
4-0
25-18,25-23,25-10,25-19
 
Di
10-apr-'18
20:30 VC Geldrop 1 VC Libra Bladel 1 VCE/PSV 2 Sporthal de Kievit
Linze 14, Geldrop
3-1
25-23,16-25,25-19,25-17
Wo
11-apr-'18
21:30 VVC Best 1 Antares 1 Bravo 3 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
1-3
18-25,19-25,19-25,25-15
Do
12-apr-'18
20:30 Bravo 3 MVC de Hangar 1 VVC Best 1 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
0-4
8-25,14-25,23-25,11-25
Do
12-apr-'18
21:00 VCE/PSV 2 't Bazarke 1 D.K.J.O. 1 Fontys Sporthogeschool
Theo Koomenln 3, Eindhoven
1-3
22-25,25-18,19-25,20-25
 
Wo
18-apr-'18
21:00 VC Libra Bladel 1 VCE/PSV 2 VC Pegasus 1 Sporthal Eureka
Kerkstraat 23, Hapert
3-1
25-17,25-12,17-25,25-13
Wo
18-apr-'18
21:30 VVC Best 1 Bravo 3 MVC de Hangar 1 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
2-2
25-19,25-23,25-27,15-25
Do
19-apr-'18
21:00 MVC de Hangar 1 't Bazarke 1 VC Geldrop 1 Sporthal Meerrijk de Hangar
Meerbos 4, Eindhoven
4-0
25-15,25-20,25-22,25-11
 
Di
24-apr-'18
(17-apr)
20:30 VC Geldrop 1 D.K.J.O. 1 Antares 1 Sporthal de Kievit
Linze 14, Geldrop
2-2
20-25,18-25,25-19,25-17

© 2002-2005 deBrouwer.org
© 2005-2020 TuxPower.nl
[6.2/ 27-sep-2020] database: 9-jun-2018
webmaster
KVK nr: 75303558