Tussenstand Speeldata Downloads Links Routes Nieuws
volleybal
vcg heren recreanten competitie

Speeldata - poule 3A



FullLink
teamnaam 1 #: scheidsrechter niet opgekomen
* betekent spelen en fluiten
Datum Tijd Thuis Gast Scheids SporthalUitslag
Do
02-okt-'14
21:30 VC Primo 4 VC Waalre 3 Tamar 3 # Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
3-0
25-21,25-14,25-17
 
Ma
06-okt-'14
20:45 VML/Drukkerij VGA 2 VC Pieter Brueghel 4 VC Primo 3 * Gymzaal Barrierweg
Barrierweg 1, Eindhoven
0-3
7-25,16-25,11-25
Di
07-okt-'14
21:00 VC Riethoven 2 BVC Bergeijk 1 VC Primo 4 Sporthal De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
2-1
25-21,22-25,25-15
Do
09-okt-'14
21:30 Antares/Air Liquide 3 VVC Best 2 VML/Drukkerij VGA 2 # Sporthal De Tempel
Oudenaardepad 1, Eindhoven
3-0
25-14,25-17,25-15
 
Wo
15-okt-'14
20:00 Tamar 3 BVC Bergeijk 1 VC Waalre 3 TUE Sportcentrum
Onze Lieve Vrouwestraat 1, Eindhoven
0-3
12-25,22-25,19-25
Wo
15-okt-'14
21:30 VVC Best 2 VML/Drukkerij VGA 2 Antares/Air Liquide 3 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
3-0
25-13,25-17,25-15
Do
16-okt-'14
21:30 Antares/Air Liquide 3 VC Primo 4 VC Pieter Brueghel 4 Sporthal De Tempel
Oudenaardepad 1, Eindhoven
0-3
20-25,13-25,23-25
 
Ma
27-okt-'14
20:45 VML/Drukkerij VGA 2 VC Riethoven 2 VC Pieter Brueghel 2 * Gymzaal Barrierweg
Barrierweg 1, Eindhoven
0-3
21-25,12-25,17-25
Ma
27-okt-'14
21:15 VC Pieter Brueghel 4 VVC Best 2 VC Waalre 3 Sporthal De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
3-0
25-14,25-12,25-23
Di
28-okt-'14
21:15 VC Waalre 3 Antares/Air Liquide 3 VC Primo 4 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
0-3
18-25,17-25,16-25
Do
30-okt-'14
(30-okt)
20:00 VC Primo 4 Tamar 3 VML/Drukkerij VGA 2 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
3-0
25-9,25-9,25-16
 
Ma
03-nov-'14
21:15 VC Pieter Brueghel 4 VC Primo 4 VVC Best 2 # Sporthal De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
1-2
25-16,23-25,13-25
Di
04-nov-'14
21:15 VC Waalre 3 VC Riethoven 2 VML/Drukkerij VGA 2 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
1-2
26-24,21-25,18-25
Wo
05-nov-'14
21:30 VVC Best 2 Tamar 3 VC Pieter Brueghel 4 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
1-2
24-26,25-11,13-25
 
Ma
10-nov-'14
21:15 BVC Bergeijk 1 VC Pieter Brueghel 4 VC Riethoven 2 # Sporthal De 3 Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
0-3
25-27,3-25,19-25
Di
11-nov-'14
21:00 VC Riethoven 2 Antares/Air Liquide 3 VVC Best 2 # Sporthal De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
2-1
25-23,25-15,23-25
Wo
12-nov-'14
20:00 Tamar 3 VML/Drukkerij VGA 2 VC Primo 4 TUE Sportcentrum
Onze Lieve Vrouwestraat 1, Eindhoven
2-1
20-25,25-22,25-23
Wo
12-nov-'14
21:30 VVC Best 2 VC Waalre 3 BVC Bergeijk 1 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
1-2
25-17,18-25,8-25
 
Di
18-nov-'14
20:30 VC Waalre 3 VML/Drukkerij VGA 2 Tamar 3 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
3-0
25-15,25-23,25-15
Wo
19-nov-'14
20:00 Tamar 3 VC Riethoven 2 VC Waalre 3 TUE Sportcentrum
Onze Lieve Vrouwestraat 1, Eindhoven
0-3
18-25,22-25,18-25
Do
20-nov-'14
21:30 Antares/Air Liquide 3 BVC Bergeijk 1 VC Pieter Brueghel 4 Sporthal De Tempel
Oudenaardepad 1, Eindhoven
3-0
25-12,25-22,25-14
 
Ma
24-nov-'14
20:45 VML/Drukkerij VGA 2 Antares/Air Liquide 3 Nuvo'68 4 Gymzaal Barrierweg
Barrierweg 1, Eindhoven
0-3
23-25,21-25,20-25
Ma
24-nov-'14
21:15 BVC Bergeijk 1 VC Primo 4 VC Riethoven 2 Sporthal De 3 Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
0-3
22-25,17-25,16-25
Ma
24-nov-'14
21:15 VC Pieter Brueghel 4 Tamar 3 VVC Best 2 Sporthal De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
3-0
27-25,25-17,25-8
 
Ma
01-dec-'14
21:15 BVC Bergeijk 1 VC Waalre 3 VC Riethoven 2 Sporthal De 3 Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
2-1
25-17,17-25,25-14
Di
02-dec-'14
21:00 VC Riethoven 2 VC Pieter Brueghel 4 BVC Bergeijk 1 Sporthal De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
0-3
20-25,20-25,23-25
Wo
03-dec-'14
20:00 Tamar 3 Antares/Air Liquide 3 VML/Drukkerij VGA 2 # TUE Sportcentrum
Onze Lieve Vrouwestraat 1, Eindhoven
1-2
25-17,14-25,23-25
Do
04-dec-'14
21:30 VC Primo 4 VVC Best 2 Tamar 3 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
3-0
25-18,25-19,25-17
 
Ma
08-dec-'14
20:45 VML/Drukkerij VGA 2 BVC Bergeijk 1 MVC de Hangar 1 * Gymzaal Barrierweg
Barrierweg 1, Eindhoven
0-3
24-26,20-25,15-25
Di
09-dec-'14
21:15 VC Waalre 3 Tamar 3 VC Primo 4 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
3-0
25-21,25-9,25-21
Wo
10-dec-'14
21:30 VVC Best 2 VC Riethoven 2 Antares/Air Liquide 3 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
1-2
17-25,25-19,15-25
 
Ma
15-dec-'14
21:15 BVC Bergeijk 1 VVC Best 2 VC Waalre 3 Sporthal De 3 Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
3-0
25-16,25-15,25-20
Di
16-dec-'14
21:00 VC Riethoven 2 VC Primo 4 BVC Bergeijk 1 Sporthal De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
0-3
23-25,8-25,13-25
Do
18-dec-'14
21:30 Antares/Air Liquide 3 VC Pieter Brueghel 4 Tamar 3 Sporthal De Tempel
Oudenaardepad 1, Eindhoven
0-3
21-25,22-25,18-25
 
Ma
05-jan-'15
(22-dec)
21:15 VC Pieter Brueghel 4 VC Waalre 3 Antares/Air Liquide 3 Sporthal De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
3-0
25-20,25-20,25-18
Do
08-jan-'15
21:30 VC Primo 4 VML/Drukkerij VGA 2 VVC Best 2 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
3-0
25-17,25-17,25-10
 
Ma
19-jan-'15
21:15 BVC Bergeijk 1 VML/Drukkerij VGA 2 VC Riethoven 2 Sporthal De 3 Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
3-0
25-7,25-6,25-11
Di
20-jan-'15
21:00 VC Riethoven 2 Tamar 3 BVC Bergeijk 1 Sporthal De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
2-1
25-11,17-25,25-11
Di
20-jan-'15
21:15 VC Waalre 3 VC Primo 4 VC Pieter Brueghel 4 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
0-3
15-25,12-25,14-25
Wo
21-jan-'15
21:30 VVC Best 2 Antares/Air Liquide 3 VC Waalre 3 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
0-3
23-25,23-25,14-25
 
Ma
26-jan-'15
21:15 VC Pieter Brueghel 4 VML/Drukkerij VGA 2 Antares/Air Liquide 3 Sporthal De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
3-0
25-6,25-10,25-8
Wo
28-jan-'15
20:00 Tamar 3 VVC Best 2 BVC Bergeijk 1 TUE Sportcentrum
Onze Lieve Vrouwestraat 1, Eindhoven
3-0
0-0,0-0,0-0
Do
29-jan-'15
21:30 VC Primo 4 VC Riethoven 2 Tamar 3 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
3-0
25-21,25-16,25-19
Do
29-jan-'15
21:30 Antares/Air Liquide 3 VC Waalre 3 VC Pieter Brueghel 4 Sporthal De Tempel
Oudenaardepad 1, Eindhoven
2-1
14-25,25-11,25-16
 
Ma
02-feb-'15
21:15 BVC Bergeijk 1 Tamar 3 VC Riethoven 2 Sporthal De 3 Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
3-0
25-21,25-11,25-23
Ma
02-feb-'15
21:45 VML/Drukkerij VGA 2 VC Waalre 3 VC ODI 2 * Gymzaal Barrierweg
Barrierweg 1, Eindhoven
1-2
25-27,25-21,19-25
Wo
04-feb-'15
21:30 VVC Best 2 VC Pieter Brueghel 4 Antares/Air Liquide 3 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
0-3
15-25,19-25,23-25
 
Di
24-feb-'15
21:00 VC Riethoven 2 VVC Best 2 BVC Bergeijk 1 Sporthal De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
2-1
25-23,25-19,21-25
Wo
25-feb-'15
20:00 Tamar 3 VC Primo 4 VML/Drukkerij VGA 2 TUE Sportcentrum
Onze Lieve Vrouwestraat 1, Eindhoven
0-3
14-25,8-25,7-25
 
Di
03-mrt-'15
21:15 VC Waalre 3 BVC Bergeijk 1 Antares/Air Liquide 3 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
3-0
25-19,31-29,25-13
Do
05-mrt-'15
21:30 VC Primo 4 VC Pieter Brueghel 4 VC Riethoven 2 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
0-3
22-25,22-25,19-25
Do
05-mrt-'15
21:30 Antares/Air Liquide 3 VML/Drukkerij VGA 2 Tamar 3 Sporthal De Tempel
Oudenaardepad 1, Eindhoven
3-0
25-21,25-17,25-19
 
Ma
09-mrt-'15
21:15 VC Pieter Brueghel 4 BVC Bergeijk 1 VVC Best 2 Sporthal De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
3-0
25-19,25-10,25-6
Ma
09-mrt-'15
21:45 VML/Drukkerij VGA 2 Tamar 3 VCE/PSV 4 * Gymzaal Barrierweg
Barrierweg 1, Eindhoven
1-2
14-25,25-20,13-25
Di
10-mrt-'15
21:00 VC Riethoven 2 VC Waalre 3 VC Primo 4 Sporthal De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
2-1
25-18,15-25,26-24
Do
12-mrt-'15
21:30 VC Primo 4 Antares/Air Liquide 3 VML/Drukkerij VGA 2 # Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
3-0
25-22,25-8,25-19
 
Ma
16-mrt-'15
21:15 BVC Bergeijk 1 VC Riethoven 2 VC Waalre 3 Sporthal De 3 Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
1-2
25-20,19-25,19-25
Wo
18-mrt-'15
21:30 VVC Best 2 VC Primo 4 Antares/Air Liquide 3 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
1-2
25-21,19-25,9-25
 
Ma
23-mrt-'15
21:15 VC Pieter Brueghel 4 Antares/Air Liquide 3 VVC Best 2 Sporthal De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
3-0
25-12,25-15,25-11
Ma
23-mrt-'15
21:45 VML/Drukkerij VGA 2 VC Primo 4 VC Skandia 1 * Gymzaal Barrierweg
Barrierweg 1, Eindhoven
0-3
20-25,7-25,10-25
Wo
25-mrt-'15
20:00 Tamar 3 VC Waalre 3 VML/Drukkerij VGA 2 TUE Sportcentrum
Onze Lieve Vrouwestraat 1, Eindhoven
1-2
19-25,16-25,25-18
Wo
25-mrt-'15
21:30 VVC Best 2 BVC Bergeijk 1 VC Pieter Brueghel 4 Sporthal Naestenbest
Pr. Beatrixlaan 27, Best
3-0
25-17,25-16,25-17
 
Do
02-apr-'15
21:30 Antares/Air Liquide 3 VC Riethoven 2 VC Pieter Brueghel 4 Sporthal De Tempel
Oudenaardepad 1, Eindhoven
1-2
15-25,23-25,25-12
 
Di
07-apr-'15
21:00 VC Riethoven 2 VML/Drukkerij VGA 2 BVC Bergeijk 1 Sporthal De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
3-0
25-16,25-18,25-20
Di
07-apr-'15
21:15 VC Waalre 3 VC Pieter Brueghel 4 VC Primo 4 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
0-3
13-25,14-25,22-25
Do
09-apr-'15
21:30 Antares/Air Liquide 3 Tamar 3 VVC Best 2 Sporthal Biss Bekkers Coll
Avignonlaan 1, Eindhoven
2-1
25-23,19-25,25-20
 
Ma
13-apr-'15
21:15 BVC Bergeijk 1 Antares/Air Liquide 3 VC Waalre 3 Sporthal De 3 Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
1-2
26-24,23-25,22-25
Ma
13-apr-'15
21:15 VC Pieter Brueghel 4 VC Riethoven 2 VC Primo 4 Sporthal De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
2-1
18-25,25-12,28-26
Di
14-apr-'15
20:30 VC Waalre 3 VVC Best 2 Tamar 3 Sporthal 't Hazzo
Trolliuslaan 7, Waalre
3-0
25-18,25-19,25-18
 
Do
20-apr-'15
(23-apr)
20:00 VC Primo 4 BVC Bergeijk 1 VC Riethoven 2 Sporthal Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
3-0
25-16,25-21,25-16
Ma
20-apr-'15
21:45 VML/Drukkerij VGA 2 VVC Best 2 VC High Tech Campus 3 * Gymzaal Barrierweg
Barrierweg 1, Eindhoven
1-2
18-25,16-25,25-17
Wo
22-apr-'15
20:00 Tamar 3 VC Pieter Brueghel 4 VML/Drukkerij VGA 2 TUE Sportcentrum
Onze Lieve Vrouwestraat 1, Eindhoven
0-3
16-25,12-25,11-25

© 2002-2005 deBrouwer.org
© 2005-2022 TuxPower.nl
[6.4/ 10-mei-2022] database: 25-feb-2017
webmaster
KVK nr: 75303558